+ Odpowiedz na ten temat
Strona 10 z 12
PierwszyPierwszy ... 8 9 10 11 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 112

Temat: Mieszkanie - czy opłaca się kupowac?

Junior Member

Uważam tak jak poprzednicy, czyli nieruchomości to najlepsza inwestycja, ale trzeba tu podkreślić, że najlepszym rozwiązaniem są mieszkania, które można wynająć studentom, rodzinom itd. Widziałem, że wcześniej kolega wrzucił ofertę z Gdynii, to ja również wrzucam jedną a znajdziecie ją na stronie www.mapanieruchomosci.pl/apartamenty/gdynia/gdynia-zachod/fort-forest/1038/ Inwestycje realizuje jeden z najlepszych deweloperów czyli Grupa Hossa. Jak sprawdzicie sobie projekty, to zauważycie niesamowite zdjęcia. Mój brat poważnie zastanawia się nad zakupem jednego z mieszkań z tej inwestycji i jeżeli interesują Was mieszania w Trójmieście, to polecam.

Junior Member

Moim zdaniem warto kupować mieszkania w okolicach wielkich miast, gdzie jest czyste powietrze a mieszkania są tańsze niż w wielkich miastach.Takie ładne mieszkania są np. w Ożarowie Mazowieckim Nowe mieszkania O

Junior Member Avatar merin77

Szczerze mówiąc, to nie mam zielonego pojęcia... Nie znam się zbytnio na tym...
    Jak górskie szczyty dookoła patrzymy na siebie odseparowani dolinami, za duzi, aby przemknąć niepostrzeżenie obok, za mali, by dotknąć nieba.

Junior Member

według mnie opłaca się kupować mieszkania, bo wynajmowanie to strata pieniędzy

Junior Member

Ja wolę zdecydowanie dom od mieszkania. Sami zobaczcie jakie piękne projekty maja na tej stronie https://www.domywstylu.pl/mieszkanie...dych-do-110m2/ a jeszcze w dodatku realizują projekty z programu mieszkanie dla młodych. Nie muszę więc skupiać się na mieszkaniu tylko na tym jaki projekt domu wybrać i szykować się do realizacji A wy którą propozycję od nich byście wybrali bo mi puki co najbardziej podoba się projekt UMBRA .

Junior Member

Warto kupować, bo wtedy można urządzić mieszkanie według swoich potrzeb lub je wynająć i zawsze to jakieś zabezpieczenie i lokowanie gotówki, no i dochód.

Junior Member

A czy do takiego mieszkania opłaca się kupować pompy zanurzeniowe? Nigdy nie wiadomo czy nas nie zaleje, albo czy nie będzie trzeba wypompować wody z jakiegoś basenu czy też oczka wodnego. Na Pompy zanurzeniowe i zatapialne. Pompa do studni znalazłem informacje na temat takich pomp, więc teraz wiem jaką kupić żeby nie żałować zakupu.

Junior Member

Zawsze warto kupić jeżeli ma się pieniądze i okazje! Nieruchomości to pewne pieniądze, więc nic się nie traci, a zyskać można wiele

Junior Member Avatar grigori9

Według mnie dużo bardziej opłacalna jest budowa domu. Tylko, że jest też dużo bardziej kłopotliwa. Przykładowo, zawsze trzeba dbać o takie sprawy jak choćby geodeta. Trzeba naprawdę dobrze wybrać, żeby uniknąć geodezyjnych błędów. Warto w tym celu zwrócić uwagę np. na tę ofertę Geolog Katowice - Us?ugi i badania geologiczne-geotechniczne ?l?sk Jakiś czas temu polecał mi go mój brat i naprawdę bardzo dobrze zrobił swoją robotę
    Love is beautiful fear.

Junior Member
    https://procredito.pl/konta-bankowe/konto-bankowe-przez-internet

Na pewno lepiej wziąć mieszkanie w kredycie niż co miesiąc płacić komuś za wynajem. Osobiście jestem za budową domu ale to koszty koszty.

+ Odpowiedz na ten temat

Uprawnienia