+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 3
PierwszyPierwszy 1 2 3
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 30

Temat: Czy opłaca się robić panale szklane w kuchni?

Senior Member

Cytat Napisał BimagoPL Zobacz post
    Niekoniecznie. Wśród fototapet jest o wiele większy wybór wzorów niż wśród paneli, więc o wiele łatwiej znaleźć coś dla siebie. A dobrze zabezpieczona, wysokiej jakości tapeta flizelinowa czy winylowa wytrzyma także w wilgotnym pomieszczeniu i daje się łatwo czyścić.
    Dlatego zawsze w takich przypadkach zawsze zaznaczam, że jest to moje zdanie . Można się z nim nie zgodzić oczywiście.

Senior Member

Na pewno da się to jakoś zabezpieczyć, ale mnie mimo wszystko wciąż bardziej odpowiadają kafelki.

Junior Member

A co Wy tacy sceptyczni? Z tego co ja wiem, to wszystko zależy od tego, z jakiego materiału są zrobione, bo tych paneli jest kilka rodzajów. Jak robiłem kuchnię na zamówienie (Śląsk jesli to interesuje to w firmie http://www.vena-kuchnie.pl) to firma właśnie mi poleciła żebym położył na jedną ścianę i się fajnie całkiem komponują. I w sumie nic sie z nimi nie dzieje.

Junior Member

Bardzo specyficzny materiał na panele, osobiście sobie tego kompletnie nie wyobrażam bo przecież to aż się prosi o jakieś wypadki :P.

Senior Member

A ja mam do Was pytanie tyczące się poniekąd remontu kuchni i bardzo chciałabym się dowiedzieć Waszej opinii. Czy Waszym zdaniem jest sens malowania stołu? Tak się zastanawiam, bo nasz stół w kuchni ma już trochę lat. Poza tym jak przyjrzałem się mu ostatnio, to widać na nim smugi, plamy, zabrudzenia. Zerknąłem trochę na poradnik Duluxa - https://www.dulux.pl/pl/wskazowki-i-...-krok-po-kroku i fajnie jest tam opisane, jak niewielkim kosztem można dać stołowi drugie życie. A przecież mebli nie trzeba od razu wymieniać, jak są starsze, można je zawsze odnowić. Co o tym sądzicie?

Junior Member

Według mnie pomysł chybiony z tymi panelami szklanymi :/.

Member

A mi się właśnie panele szklane w kuchni podobają. Sama myślę o tym by takie kupić. Będziemy niedługo malować ściany na złocisty odcień duluxem kuchnia i łazienka, ale między szafkami chciałabym szklany panel z jakimiś egzotycznymi kwiatami w ognistym kolorze. Moim zdaniem to będzie super połączenie

Junior Member

Panele szklane są spoko, ostatnio kolega z http://culinaeinbaukueche.de takie robił w swojej kuchni i wyszły bardzo efektownie. W sumie tylko są dość ciężkie w utrzymaniu i wymagają odpowiedniego czyszczenia.

Junior Member

Moim zdaniem nie.

Junior Member

Moim zdaniem to się nie opłaca. Tak ja to widzę.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 3
PierwszyPierwszy 1 2 3

Uprawnienia