+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 5
PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 44

Temat: Gdzie sprzedać samochód?

Junior Member Avatar Iks900

Może na Allegro?
    Na to, aby się nie nudzić, należy nie myśleć, że może być nudno. Zupełnie tak, jak nie należy się obawiać, że się nie zaśnie, kiedy człowiek boi się bezsenności.

Junior Member

Najlepiej chyba poszukać osoby prywatnej do sprzedaży samochdu. W skupach i tym podobnych miejscach zawsze daja mniej

Senior Member

To prawda. W tym celu najlepiej wystawić samochód na portalu ogłoszeniowym.

Senior Member

Ja skorzystałem z pomocy kuzyna, który od lat zajmuje się handlem autami i wyszedłem nawet na tym nienajgorzej. Ale już mój sąsiad oddał auto do komisu i sobie bardzo chwali. Chyba wszystko zależy od naszego podejścia, jak znajdziemy dobry skup, który zaproponuje fajne warunku, to czemu nie? Korzystając z okazji, chciałem Was, forumowicze, zapytać o firmę "Mtu24" - Ubezpieczenie samochodu . Zajmuję się ubezpieczeniami oc i ac, ja niedawno kupiłem nową furę i zastanawiam się, czy nie ubezpieczyć właśnie u nich. Są częścią Ergo Hestii, czyli znanej marki, a Wy co myślicie?

Junior Member

Najlepiej na znanych portalach aukcyjnych - tam jest największy ruch.

Junior Member

Jest sporo portali aukcyjnych i według mnie właśnie na nich najlepiej jest szukać kupcy na samochód. Przynajmniej w moim przypadku się to dobrze sprawdziło. Sam wiem, że ludzie dzwonią i są w stanie przyjechać z całej Polski. Warto zadbać o stan auta, oleje i tym podobne. Swoją drogą gdyby ktoś szukał w atrakcyjnych cenach to mogę polecić: https://www.feuvert.pl/e-sklep/oleje.html, można zajrzeć i zobaczyć sobie ofertę, bo jest naprawdę w porządku.

Junior Member

olx, allegro, albo nawet na fb sa takie grupy, gdzie możemy śmiało również rozreklamować

Junior Member

Najbardziej popularne są takie serwisy jak olx, otomoto. Jeśli jednak ostatnio znalazłam bardzo fajne miejsce, gdzie można kupić auto, z jakiegoś rodzaju gwarancją. Na serwisie https://imoto.zone/ ogłoszenia wystawiane są wraz z kompletną historią serwisową, po sprzedaży taką wirtualną książeczkę można przekazać kolejnemu nabywcy. Możliwości jest wiele, szczególnie w internecie. Więc możesz w bardzo wielu miejscach zamieścić swoje ogłoszenie.

Junior Member

Polecam wystawić ogłoszenie na olx ostatnio udało mi się tam sprzedać samochód

Junior Member Avatar Hartman2

Cytat Napisał Calina Zobacz post
    Najlepiej chyba poszukać osoby prywatnej do sprzedaży samochdu. W skupach i tym podobnych miejscach zawsze daja mniej
    Zgadza się. Pamiętaj jednak, że tam wiesz, iż nikt Cię nie oszuka.
    Powiadają, że prawdziwy przyjaciel to ten, który potrafi przypomnieć sobie i zapomnieć w tym samym czasie.

+ Odpowiedz na ten temat

Uprawnienia