+ Odpowiedz na ten temat
Strona 9 z 9
PierwszyPierwszy ... 7 8 9
Pokaż wyniki od 81 do 87 z 87

Temat: Remont domu - schody, meble, podłoga w łazience

Junior Member

Cześć, zabieram się właśnie do remontu domu, zastanawiam się jak najlepiej do tego się zabrać. Nie chcę wydawać pieniędzy na ekipę budowlaną dlatego robię wszystko sam, potrzebuję w związku z tym jakiś porad i artykułów takich jak Dobre blachodach z których wyciągnę jakąś wiedzę merytoryczną

Junior Member

No jeśli warto wydać to człowiek wyda. Ale jak nie no to nie.
    ____
    Od

Junior Member

Takie schody są naprawde fajne. Myśle, ze warto zainwestować raz a porządnie.
    ____
    Centrum Prasowe - Polska Agencja Prasowa

Junior Member

Takie schody są naprawde fajne. Myśle, ze warto zainwestować raz a porządnie.
    ____
    Centrum Prasowe - Polska Agencja Prasowa

Senior Member

Słuchajcie, moi kochani, a ja chciałam się Was poradzić w sprawie domu, a właściwie działki. Chodzi o to, że z mężem jesteśmy właśnie na etapie poszukiwania dzialki pod budowę naszego przyszłego domu. Znajomy poradził nam, że warto abyśmy sprawdzili zagęszczenie ziemi, do czego jest potrzebna tak zwana płyta dynamiczna. Szukałam trochę w internecie i znalazłam taką ofertę - https://www.plyta-dynamiczna.pl . Korzystaliście kiedykolwiek z usług tej firmy? Będę wdzięczna za podpowiedzi, ponieważ nie chcę niczego kupować pochopnie.

Junior Member

hej słuchajcie! a jeśli w łazience na podłodze są kafelki to czy na ścianach też muszą być?

Junior Member

Wiele osób ma kłopoty, jeśli chodzi o remonty domu, bo najczęściej brakuje na to budżetu, dlatego fajnie byłoby nad nim trochę zapanować, aby starczało na wszystko. Sprawdźcie sami http://www.cwanywilk.pl/jak-zapanowa...zetem-domowym/

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 9 z 9
PierwszyPierwszy ... 7 8 9

Uprawnienia