+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 3
PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 27

Temat: Rozwód

Junior Member

Najpierw na pewno będzie propozycja zawarcia porozumienia, żebyście się z mężem zeszli. Zawsze tak wygląda pierwsza rozprawa. Zanim wynajmiesz prawnika to się zastanów dobrze czy jesteś zdecydowana na rozwód, bo szkoda by było mu zapłacić a potem się pogodzić z mężem

Senior Member

Warto takie sprawy omówić z dobrym prawnikiem.

Junior Member

To prawda, dobry prawnik w przypadku rozwodu to podstawa. Nieraz sprawy rozwodowe bywają bardzo trudno i niełatwo dojść stronom do porozumienia. Ta kancelaria prawna zajmuje się rozwodami http://zaufanyprawnik.pl/ . Mają doświadczenie i na pewno chętnie zajmą się sprawą.

Senior Member

chyba się już nie dowiemy jak sprawa się rozwinęła.

Junior Member Avatar sokolov

Też tak sądzę. Nie ukrywam również, że żałuję tego.
    Czy naprawdę sądzicie, że położą na szali swoje życie w obronie bajki o człowieku, który chodził po wodzie?

Junior Member Avatar Arek68

udać się do prawnika. on doprowadzi sprawę do końca ja również planuje rozwód ale mąż mnie (CHYBA) nie zdradza;/ ale uprzykrza mi życie ;( wciąż tylko na mnie wrzeszczy, nie pomaga przy córce ;(
    Czasem, żeby odnaleźć prawdę, trzeba poruszyć góry.

Junior Member

Zobacz sobie jeszcze tu- Prawo pracy | Kancelaria Adwokacka Tomasz Gizi . Mecenas Giziński prowadził sprawę rozwodową mojej koleżanki i bardzo sobie chwaliła jego robotę. Rozwód otrzymała bardzo szybko a sprawę miała naprawdę ciężką.

Junior Member

Czarodziejem w sprawach rozwodowych jest Tomasz. Potrafi wygrać sprawy, które z pozoru wydają się beznadziejnymi. Jest równie dobrym adwokatem z zakresu prawa pracy Cytując Hemingwaya chciało by się powiedzieć "stary człowiek i morze". Ale się nie da bo on nie jest stary;

Junior Member Avatar hatorikenzo

Popytaj w tych sprawach znajomych. Moim zdaniem można się tak naprawdę dużo dowiedzieć
    Czy wiesz, co się składa na historię życia? Ból i wstyd, i bunt, i przelew krwi, i złamane serce.

Senior Member

Jeśli są rozwodnikami, to na pewno. Ja bym poszła do prawnika.

+ Odpowiedz na ten temat

Uprawnienia