+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 3
PierwszyPierwszy 1 2 3
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25

Temat: Rozwód

Member

Cytat Napisał inwestina Zobacz post
    Jeśli są rozwodnikami, to na pewno. Ja bym poszła do prawnika.
    Nie wiem jak ludzie w sprawach rozwodowych, które dotyczą podziału majątku prawa do dzieci etc, zastanawiają się czy korzystać z pomocy prawnika, przecież to powinna być oczywistość. Swego czasu dobry radca prawny był w Bolesławcu - http://www.kancelariaverius.pl/porady-prawne nie wiem czy jeszcze przyjmuje, ale kancelaria Verius w której pracował miała bardzo dobre opinie więc warto sprawdzić.

Junior Member

Wiele aspektów sprawy rozwodowej bardzo rzetelnie opisano na tym blogu. Pewnie teraz jest Ci trudno, ale jak przeczytasz poszczególne artykuły będziesz wiedziała, jak się do tego wszystkiego zabrać

Senior Member

Jeżeli chodzi o kwestie rozwodu to zauważyłam, że mnóstwo osób też zastanawia się nad tym jak przebiega zmiana nazwiska. Ja na ten temat ostatnio znalazłam artykuł http://www.cristals.pl/zmiana-nazwiska-po-rozwodzie-jak-i-kiedy i chciałam się z nim z wami podzielić. Według mnie jest naprawdę ciekawy, a z drugiej strony jest z pewnością rzeczowy.

Junior Member

bardzo dobra Panią adwokat bialystok jest Oliferuk-Zaborska. Mojej mamie bardzo pomogła w rozwodzie, a miała poważne problemy. A ta Pani jej naprawdę pomogła, właściwa osoba na właściwym miejscu

Junior Member

tu masz namiary na forum typowo o rozwodach Forum Rozwodowe - Adwokat Warszawa, Wroc

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 3
PierwszyPierwszy 1 2 3

Uprawnienia