+ Odpowiedz na ten temat
Strona 9 z 10
PierwszyPierwszy ... 7 8 9 10 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 91

Temat: Pomysł na biznes

 1. #81
  Junior Member
  Zarejestrowany
  Oct 2017
  Postów
  19

  Powiem Wam, żde najgorzej jest z tymi wydatkami firmowymi. Musicie poczytać na ten temat: https://faktura.pl/finanse/jakie-wyd...sztem-firmowym bo ja sama np. nie bardzo wiedziałam, jakie wydatki mogą być kosztem firmowym, a które się nie wliczają. Dopiero jak poczytałam takie eksperckie opracowania, to wiele zrozumiałam.

 2. #82
  Senior Member
  Zarejestrowany
  Apr 2017
  Postów
  138

  Nie macie pomysłu na własny biznes? To zapoznajcie się z tym fajnym poradnikiem http://www.fasingenergia.pl/jak-znal...ysl-na-biznes/ . Znajdziecie tutaj wiele pomocnych wskazówke, ja już odkryłam swój pomysł na firmę.

 3. #83
  Senior Member
  Zarejestrowany
  Apr 2016
  Postów
  329

  Na szczęście obecnie możliwości przedsiębiorców w Polsce są o wiele większe niż jeszcze kilka-kilkanaście lat temu. Ja prowadzę działalność gospodarczą od blisko siedmiu lat, więc ominęły mnie najgorsze czasy. Znam jednak opowieści ludzi, którzy startowali z własną firmą na początku XXI wieku. Wówczas nie można było starać się o jakiekolwiek dotacje, o czymś takim biznes, szczególnie mały i średni, mógł tylko pomarzyć. Na szczęście teraz czasy się zmieniły o 180 stopni i wystarczy wykazać się zmysłem innowacji, aby otrzymać fundusze na rozwój firmy. Ja korzystałem przy tym z pośrednictwa tej firmy - https://dotacjenainnowacje.taxand.pl/ i z perspektywy czasu mogę to uznać za jedną z lepszych decyzji w zawodowym życiu. W dużej mierze to dzięki nim otrzymałem środki finansowe na rozbudowę swojego zakładu, inwestowanie w nowe linie produkcyjne. Jeszcze jakby rządzący uprościli procedury dotyczące prowadzenia działalności gospodarczej, to byłoby naprawdę pięknie. TO jest tylko niepotrzebna papierologia, która zajmuje nam, przedsiębiorcom czas. A moglibyśmy go przeznaczać na stricte swoją działalność

 4. #84
  Junior Member
  Zarejestrowany
  Jan 2018
  Postów
  5

  Trzeba znaleźć niszę, ale przede wszystkim musimy się interesować daną tematyką.

 5. #85
  Junior Member
  Zarejestrowany
  Nov 2017
  Postów
  12

  Własny biznes to nic łatwego. Ale dla odważnych świat należy więc jak czujecie się na siłach to myślę, że powinniście spróbować się we własnym biznesie. Zakładając swoją firmę musicie być biegli w wielu sprawach, szczególnie w tych związanych z kadrami. Poczytajcie sobie dlatego na stronie https://inewi.pl/Blog/wynagrodzenie-...-jak-obliczyc- jak obliczyć wynagrodzenie za urlop, gdy pracujecie na etacie też wam może się przydać

 6. #86
  Junior Member
  Zarejestrowany
  Dec 2017
  Postów
  16

  Zgadza się Kirssteen własny biznes wiąże się z wieloma elementami, które musimy prowadzić we własnym zakresie. Oczywiście nie wszystko jesteśmy w stanie zrobić samemu, prowadząc np. firmę marketingową lub inną, w której na co dzień pracuje się z komputerem warto poważnie zastanowić się nad podpisaniem umowy z firmą informatyczną specjalizującą się w Outsourcingu IT, jest to ważny element, aby sprzęty działały poprawnie. Ciekawy artykuł opisujący działanie outsourcingowe znalazłem tutaj: http://www.web-news.pl/outsourcing-it-co-to-takiego/ , warto zastanowić się czy nie jest nam potrzebny.

 7. #87
  Junior Member
  Zarejestrowany
  Feb 2018
  Postów
  9

  ja ostatnio myślałam nad firmą informatyczną, ale też się zastanawiam czy to się opłaca. Szczególnie prowadzenie firmy informatycznej w Toruniu. Jest to małe miasto w porównaniu z takimi jak Wrocław czy Poznań.

 8. #88
  Junior Member
  Zarejestrowany
  Feb 2018
  Postów
  1

  Ja zastanawiam się nad rozkręceniem własnego biznesu, który miałby polegać na tym, że sprzedawałbym różne przyrządy biurowe: długopisy, zszywacze itp. Co o tym sądzicie?

 9. #89
  Junior Member
  Zarejestrowany
  Feb 2018
  Postów
  5

  co sądzicie o założeniu firmy, która będzie sprzedawać i serwisować sprzęt typu filtry kieszeniowe itp. ? Czy jest to dobra nisza?

 10. #90
  Junior Member
  Zarejestrowany
  Feb 2018
  Postów
  4

  fajnym pomysłem na firmę jest połączenie sklepu stacjonarnego albo jakiejś usługi ze sklepem internetowym. Sam prowadzę warsztat z lakiernią i prowadzę sklep internetowy z częściami hydroakumulatory. Dochody z tego są całkiem dobre więc polecam każdemu takie połączenie

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 9 z 10
PierwszyPierwszy ... 7 8 9 10 OstatniOstatni

Uprawnienia

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
Search Engine Optimization by vBSEO 3.5.0 RC2