+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 4
PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 35

Temat: kosmetyki

Senior Member

W Rossmannie też często są dobre, naturalne kosmetyki. Ja tam często robię zakupy.

Senior Member

ja lubię bardzo kosmetyki z koziego mleka, głównie z Ziai bo bardzo lubię ta markę.

Junior Member Avatar celeste

Najczęściej robię zakupy kosmetyczne odwiedzając drogerie Rossmann
    to dla mnie i mojej rodziny najlepsze miejsce gdzie kupujemy kosmetyki, które są w użyciu na co dzień.

Member

U mnie żona ogarnia ten temat ale generalnie kupuję najczęściej kosmetyki w sieci z tego co wiem w tym sklepie Produkty - Fresh&Natural każe sobie zamawiać, nie powiem bo sam balsam do rąk jej podbieram czasem

Member

Ja się na tym do końca nie znam, ale mogę odesłać do kosmetyków, które uzywa moja żona i bardzo sobie chwali przykład https://topkosmetyki.pl/pl/c/Seria-kolagenowa/31 podobno bardzo dobre kosmetyki ujędrniajace skórę podobno kobiety mają na tym punkcie bzika, a ten specyfik działa podobno bardzo dobrze, natomiast wydaje mi sie, że każdy powinien takie newsy sprawdzić na sobie bo jednemu pomoże, a drugiemu nie.

Junior Member

Z ciekawych kosmetyków warto zwrócić uwagę na kosmetyki marki Magvita BANABAN. Mają naturalne kosmetyki bazujące na oleju kokosowym. Peelingi, masła do ciała, szampony, odżywki. Olej, w którego są one robione pochodzi z organicznych upraw na Fidżi. Wiele osób chwali sobie sam olej kokosowy i kosmetyki na nim bazujące więc myślę, ze warto spróbować.

Junior Member

Ja wolę kupować kosmetyki w drogeriach online. Nie muszę wychodzić z domu, mogę poczytać od razu opinie o produkcie na stronie, porównać ceny itp. Ostatnio bardzo moją uwagę przykuła fajna drogeria https://puderek.com.pl/ i zauważyłam, że często mają bardzo fajne promocje np. dziś widziałam paletę 8 kremowych róży 60 % taniej . Takie promocje w sieciówkach nie zdarzają się dość często

Senior Member

Też tak robię zakupy. Ceny kosmetyków w sieci są sporo niższe.

Junior Member

Cześć,
    jeśli chodzi o kosmetyki od niedawna korzystam z kwasu hialuronowego jest niezastąpiony. Wygładza zmarszczki i napina skóre twarzy, tutaj możecie o nim poczytać Jak stosowa . Ja używam go jako bazę pod makijaż i dobrze się sprawdza, polecam wszystkim kobietkom
    Ładna twarz to podstawa!

Junior Member

A co sądzicie o stosowaniu naturalnych kosmetyków? Mam na myśli różne maści i kremy a także kosmetyki które możemy sami wykonać w domu (jak na przykład peelingi mój ulubiony ? Wolicie kupować czy sami coś robicie?

+ Odpowiedz na ten temat

Uprawnienia