+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 4
PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 39

Temat: Nowe mieszkanie

Senior Member

Właściwie każda lokalizacja może być dobra wiele jednak zależy od czynników takich jak praca i zarobki.

Junior Member

Cytat Napisał karpatka Zobacz post
    Właściwie każda lokalizacja może być dobra wiele jednak zależy od czynników takich jak praca i zarobki.
    Niekoniecznie, możesz dużo zarabiać, ale jeśli dojazd do pracy zajmuje Ci dwie godziny i codziennie stoisz w korku to po pewnym czasie możesz znienawidzić albo pracę, albo miejsce w którym mieszkasz. Teraz trzeba brać pod uwagę, że ludziom zależy nie tylko na pieniądzach, ale również na czasie. Już nie mówiąc o sytuacji, gdy w domu jest tylko jedno auto i jedna osoba musi korzystać z komunikacji miejskiej.

Member

Lokalizacja mieszkanie blisko komunikacji miejskiej.

Junior Member

hej, napisze tutaj bo troche w temacie nowego mieszkania. Mianowicie planuje je troche odświeżyć, jednoczesnie nie wydając na to fortuny. Myslalem ostatnio jak to rozwiązać w kuchni i zobaczylem taki pomysl http://prolinea.eu/oferta/ekrany-panele-szklane czy ktoś ma i moze powiedziec czy takie panele sie sprawdzają? Bylbym wdzieczny za odpowiedź bo nigdy nie mialem z czyms takim do czynienia

Junior Member

Ceny tych nieruchomości są po prostu absurdalne. Dużą część ceny m2 kwadratowego stanowią: opłaty administracyjne i prawne .

Senior Member

Nowe mieszkanie to poważne przedsięwzięcie do którego trzeba się dobrze przygotować. Ofert na mieszkania nie brakuje więc trzeba tylko znaleźć wiarygodne źródło, któremu można zaufać. Mam oczywiście na myśli odpowiedniego dewelopera który nie tylko wzbudzi zaufanie ale przede wszystkim będzie rzetelny, profesjonalny i z którym dobrze będzie się współpracowało. Mnie bardzo zainteresowała oferta na mieszkania Wrocław Gaj, które można zobaczyć na stronie pcg.pl/zobacz-inwestycje/wroclaw-krzyki-ul-kukuczki-7-9?t=lokalizacja i wybrać swoje wymarzone mieszkanie. Czytałam wiele pozytywnych opinii na temat tego dewelopera więc uważam, że nie ma się nad czym zastanawiać.

Member

To prawda, że trzeba się dobrze przygotować. A na odbiór mieszkania, nawet od dobrego dewelopera radzę zabrać z sobą specjalistę od budynków i instalacji. Uchroni to przed nieplanowanymi wydatkami i stresem. Mogę polecić solidną firmę Przegl . Duże doświadczenie i konkurencyjne ceny.

Senior Member

Ja właśnie się zastanawiam nad wyposażeniem mieszkania. Jestem studentką i moje fundusze są ograniczone, a bardzo bym chciała, żeby to jakoś wyglądało. Znalazłam artykuł na ten temat: http://facet.dlastudenta.pl/artykul/...em,120081.html. Może macie jeszcze jakieś propozycje dla mnie?

Senior Member

Ja uważam, że i tak mieszkając w mieście szybciej dojedziemy do pracy czy dowieziemy dzieci do szkoły niż jakbyśmy mieszkali na wsi albo pod miastem, w domu. Poza tym, dom ma jednak swoje wymagania - trzeba dbać o ogród, kosić trawę itd. Ja wybrałam mieszkanie i to na rynku pierwotnym, bo chciałam je urządzić samodzielnie od a do z. Właśnie jestem na etapie malowania pomieszczeń i chciałam Was się poradzić, czy warto malować pokój dziecka według jego uznania? Mój Tomek uwielbia świat superbohaterów i domaga się, żeby jego pokój wyglądał "fantastycznie". Fajne porady po tym względem znalazłam na stronie Duluxa - https://www.dulux.pl/pl/artykuly/pokoj-dla-superdziecka. Myślicie, że należy wziąć pod uwagę "żądania" Tomka?

Junior Member Avatar ingres

A czy waszym zdaniem warto teraz inwestować w taki sufit podwieszany? Mi się wydaje, że jest to naprawdę fajne rozwiązanie. Ktoś z Was może takie coś ma?
    Ci, którzy umieją się cieszyć żywiołowo, najmocniej także cierpią.

+ Odpowiedz na ten temat

Uprawnienia