+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 4
PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 39

Temat: Nowe mieszkanie

Tin
    Tin jest nieaktywny
    Junior Member Avatar Tin

A co sądzicie o Chorzowie? Warto według Was kupić tam mieszkanie? Tu jest sporo fajnych ofert kupna mieszkań w Chorzów. Co o tym sądzicie?
    Całe życie składa się tylko z powitań i pożegnań.

Member

Mi pasuje w Warszawie, najlepiej Wola, co do Chorzowa niech się wypowiedzą mieszkańcy. Mnie Wola urzekła już dawno, poza tym to też praktyczny wybór bo to dobrze skomunikowana dzielnica, powstaje tu dużo ładnych osiedli, między innymi Nowe Odolany, gdzie będzie nawet trochę zieleni i przestrzeń do rekreacji

Senior Member

@morales a co sądzisz o Wilanowie? Może się wydawać, że daleko od centrum ale przecież stamtąd jest świetny dojazd. Ja własnie rozważam zakup mieszkania na osiedlu Brzozowy Zakątek. To nowa inwestycja od developera POLNORD - trzy budynki wielorodzinne. Mają mieszkania w dobrej cenie. Mi się wydaje, że Wilanów jest ok - dużo zieleni (w pobliżu jest Park i Płac w Wilanowie), galeria, okolica ładna i dobrze skomunikowana z centrum. Autem dojedziesz w 8-10 min, ja nie masz auta to można komunikacją miejską raz dwa dojechać. Moim zdaniem im dalej od centrum tym lepiej, przynajmniej jest cicho i spokojnie i na pewno jest więcej przestrzeni.

Senior Member

Nie ma nic lepszego niż własny domek z ogródkiem. Ja nie mogła bym mieszkac w bloku. Dom to większa swoboda, i znacznie więcej miejsca A do tego ogród, cisza, spokój. Mam nadzieje że moje marzenie spełni się niedługo i w końcu kupimy dom w pięknej okolicy pod Poznaniem, a domki mamy zamiar już niebawem oglądać które wybraliśmy z tej strony
    Sprzeda

Senior Member

Nie ma nic lepszego niż własny domek z ogródkiem. Ja nie mogła bym mieszkac w bloku. Dom to większa swoboda, i znacznie więcej miejsca A do tego ogród, cisza, spokój. Mam nadzieje że moje marzenie spełni się niedługo i w końcu kupimy dom w pięknej okolicy pod Poznaniem, a domki mamy zamiar już niebawem oglądać które wybraliśmy z tej strony
    http://pasieki-komorniki.pl/

Junior Member Avatar saaadam00

Warto w tej sprawie poszukać jakiegoś info w necie. Mi się wydaje, że to może być naprawdę dość dobra opcja
    Cóż można począć w takim świecie? Jak nie zwątpić, jak nie upaść na duchu, gdy wszystko jest zamknięte na głucho, zamurowane nad swoim sensem, i wszędzie tylko stukasz w cegłę, jak w ścianę więzienia?

Junior Member

Cytat Napisał Ajlar Zobacz post
    @morales a co sądzisz o Wilanowie? Może się wydawać, że daleko od centrum ale przecież stamtąd jest świetny dojazd. Mi się wydaje, że Wilanów jest ok - dużo zieleni (w pobliżu jest Park i Płac w Wilanowie), galeria, okolica ładna i dobrze skomunikowana z centrum. Autem dojedziesz w 8-10 min, ja nie masz auta to można komunikacją miejską raz dwa dojechać. Moim zdaniem im dalej od centrum tym lepiej, przynajmniej jest cicho i spokojnie i na pewno jest więcej przestrzeni.
    Potwierdzam, Wilanów jest przepiękną dzielnicą, sama niedawno się tutaj wprowadziłam. Faktycznie powstaje wiele nowych osiedli, z tym że one akurat mnie nie interesowały, bo są położone za bardzo na uboczu, a mi zależało na pięknym widoku z mieszkania. Trochę się naszukałam i było naprawdę ciężko - zwłaszcza dla mnie, osoby która mieszkała poza Warszawą i każda propozycja obejrzenia lokum wiązała się z pokonywaniem kilkudziesięciu kilometrów. Dlatego ostatecznie zgłosiłam się do pośrednika Eugeniusza Jaworskiego - znalazłam o nim opinie, które świadczyły że świetnie zna się na rynku nieruchomości w tej okolicy i cechuje go rzetelne podejście do klientów. Tak było w istocie, mogłam całkowicie na nim polegać, na spotkaniu omówiliśmy czego dokładnie oczekuję i pan Eugeniusz stanął na wysokości zadania odnajdując mieszkania, które były dokładnie takie o jakich marzyłam. Zdecydowałam się na 2-pokojowe w pobliżu parku, już urządzone po niedawnym remoncie z cudownym widokiem i to w całkiem atrakcyjnej cenie

Member

@morales a co sądzisz o Wilanowie? Może się wydawać, że daleko od centrum ale przecież stamtąd jest świetny dojazd. Ja własnie rozważam zakup mieszkania na osiedlu Brzozowy Zakątek. To nowa inwestycja od developera POLNORD - trzy budynki wielorodzinne. Mają mieszkania w dobrej cenie. Mi się wydaje, że Wilanów jest ok - dużo zieleni (w pobliżu jest Park i Płac w Wilanowie), galeria, okolica ładna i dobrze skomunikowana z centrum. Autem dojedziesz w 8-10 min, ja nie masz auta to można komunikacją miejską raz dwa dojechać. Moim zdaniem im dalej od centrum tym lepiej, przynajmniej jest cicho i spokojnie i na pewno jest więcej przestrzeni.
    Wilanów nie jest zły, może się podobać ale ja wolę bardziej zwarte dzielnice bliżej centrum

Member

@morales a co sądzisz o Wilanowie?
    Wilanów nie jest zły, może się podobać ale ja wolę bardziej zwarte dzielnice bliżej centrum

Member

Moim zdaniem jeśli chodzi o zakup mieszkań z myślą o najmie to takie miasta jak Warszawa czy Wrocław nadają się idealnie do tego. Naprawdę w tej chwili są nieruchomości zarówno dobrze położone w samym centrum przykład macie tutaj mieszkania plac grunwaldzki wrocław jak i takie gdzieś na obrzeżach, które kosztują znacznie mniej. Często ten sam deweloper dywersyfikuje inwestycje budując w dwóch różnych lokalizacach, aby trafić do gustów jak największej ilości klientów.

+ Odpowiedz na ten temat

Uprawnienia