+ Odpowiedz na ten temat
Strona 4 z 4
PierwszyPierwszy ... 2 3 4
Pokaż wyniki od 31 do 39 z 39

Temat: Nowe mieszkanie

Junior Member

To prawda, że trzeba się dobrze przygotować. A na odbiór mieszkania, nawet od dobrego dewelopera radzę zabrać z sobą specjalistę od budynków i instalacji. Uchroni to przed nieplanowanymi wydatkami i stresem.

Senior Member

Również wychodzę z założenia, że lepszym rozwiązaniem jest mieszkanie deweloperskie. Przede wszystkim z tego względu, iż można je urządzić od początku do końca po swojemu. Nikt nam wówczas nie narzuca wystroju wnętrz, możemy je sobie zaplanować od początku do końca tak, jak my będziemy chcieli. Ja właśnie kupiłam mieszkanie na rynku pierwotnym i wkrótce się wprowadzam, obecnie jestem na etapie malowania ścian. Jeśli mogę coś podpowiedzieć, to warto przy braniu kredytu hipotecznego zrobić porządny research. Ja dzięki temu trafiłam na dogodną ofertę bz wbk - https://www.bzwbk.pl/kredyty/kredyty...szkaniowy.html i nie zawahałam się z niej skorzystać .

Junior Member

Ja preferuję mieszkania dalej od centrum. Wilanów jest moim zdaniem zbyt przereklamowany i żeby tam dojechać, trzeba swoje odstać w korkach, to samo rano - w drodze do pracy. Zdecydowanie lepiej pod tym względem wypada willowy Ursus. Realizowana tam przez alberoinvest.pl inwestycja Klonowy Zakątek położona jest w pobliżu przystanku kolejowego, dzięki czemu można dostać się do centrum w 15 minut - bez korków i nerwów o to, czy będzie gdzie zaparkować. Do zagłębia biurowego na Mokotowie można dojechać komunikacją publiczną w 15 minut. Dominują niska zabudowa domów jednorodzinnych, powoduje, że jest to kameralna i spokojna okolica - idealna dla rodzin z dziećmi i osób ceniących relaks i odpoczynek w ciszy z dala od miejskiego zgiełku.

Member

Zakup mieszkania to chyba najważniejsza życiowa decyzja więc warto się do niej przyłożyć i dobrze wybrać bo potem można wielu rzeczy żałować, mnie zmęczyły dojazdy więc od razu obstawiałem że zamieszkam na Woli, na osiedlu Nowe Odolany bo tam jest jeszcze dostatecznie zielona okolica jak na dzielnicę sąsiadującą z centrum

Junior Member

Lepiej kupic dom, zdecydowanie!

Junior Member

To już kwestia gustu, dom na pewno jest lepszy dla dużej rodziny, ale wymaga też większych nakładów finansowych. Ja się jednak zdecydowałam na mieszkanie, w ładnej okolicy w Wilanowie. Skorzystałam z usług agenta Jaworskiego https://www.jaworski24.pl/pl/ , współpraca udała nam się bez zarzutów. Pomógł mi też w uzyskaniu kredytu mieszkaniowego, nie było to takie łatwe jak mi się pierwotnie wydawało

Junior Member

Nowe mieszkanie to poważne przedsięwzięcie do którego trzeba się dobrze przygotować. Ofert na mieszkania nie brakuje więc trzeba tylko znaleźć wiarygodne źródło, któremu można zaufać.

Junior Member

Nie bez znaczenia jest lokalizacja osiedla a także kto nim zarządza. Naszą wspólnotą na szczęście zarządza firma per modum która jest zaprawiona w zarządzaniu warszawskimi osiedlami.

Senior Member

A słyszeliście o inwestycji w Józefosławie pod Warszawą? Osiedle Radnych 2 to idealne miejsce jeśli chodzi o kupno mieszkania. Duży wybór mieszkań - także z ogrodem! No i lokalizacja - tylko 15 km do centrom Warszawy. Możecie rzucić okiem na dostępne mieszkania na stronie http://www.warpol.pl/szukaj/?m_od=&m_do=&p_od=&p_do=. Dzięki temu na pewno łatwiej będzie podjąć decyzję.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 4 z 4
PierwszyPierwszy ... 2 3 4

Uprawnienia