+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 5
PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 49

Temat: dobra dieta

Junior Member Avatar sharonvot

Ja bym ten temat zostawił zawodowcom. Takie jest przynajmniej moje zdanie...
    Lubię cię tak bardzo, że może nawet Cię kocham.

Senior Member

Lepiej zgłosić się do dietetyka. Wtedy odchudzanie jest bezpieczne.

Junior Member

Dobra dieta, to dieta ułożona przez kogoś kto się na tym zna. Właściwe odżywianie jest kluczowe dla dobrej formy i długiego, zdrowego życia. Spożywania pokarmów nie tylko wpływa na nasz wygląd, ale warunkuje też aktywność fizyczną czy umysłową. Częste zmęczenie i rozdrażnienie mogą być skutkiem braku określonych mikro lub makroelementów. Dietetyk, to niedoceniany, ale moim zdaniem bardzo ważny współcześnie zawód. Jeśli ktoś interesuje się tym tematem, jest lub chce zostać dietetykiem, a może po prostu dowiedzieć się więcej, to polecam profesjonalny blog dla dietetyków.

Junior Member

Warto wiedzieć też jaką dietę można zafundować dzieciom, gdy cierpią na jakieś zaburzenia układu trawiennego. Polecam wejść np. na Czy u niemowlaka pojawiaj i dowiedzieć się z czym wiążą się wzdęcia u niemowlaka, oraz co robić żeby ich nie było. Często podstawą jest właśnie dobra dieta

Junior Member

Analiza żywności

Czy wiesz co jesz?

Junior Member

Dobra dieta musi mocno ograniczyć cukier. Piszę teraz magisterkę z turystyki i widzę, że podstawą diety jest zbilansowany dobór składników.

Junior Member

Mozesz sie wybrac jesli to da ci poczucie ze zrobilas cos dobrego. Ale ja uwazam ze to strata kasy. Zyjemy w 21 wieku gdzie dostep do informacji i internetu jest nieograniczony. Mozesz znalezc wiele ciekawych posilkow, wystarczy chciec ich poszukac. Uwazaj tylko by nie wprowadzic diety zbyt szybko tj z dnia na dzien. Ja tak wlasnie zrobilam i skonczylam z zaparciami na kibelku. Gdyby nie dicopeg 10g to pewnie siedzialabym na sedesie do tej pory

Junior Member

Porady online odnośnie diety? zależy kiedy. Jeśli mamy już przebadany organizm i wiemy dokładnie czego nam potrzeba, to jak najbardziej. Ważne, żeby nie było to wróżenie z fusów.
    Preparaty na stawy - zainwestuj w swoje zdrowie

Senior Member

To chyba na mnie dieta już żadna nie działa ćwiczyłam intensywnie codziennie i nic. Ehhh ja muszę schudnąć do wiosny. Już chyba wszystkie możliwe opcje wykorzystałam. Jedynie co mi pozostało to chyba jednak zdecydować się na wczasy odchudzające w Primaverze w Jastrzębiej Górze- https://odchudzanie.primaveraspa.pl/...ad-morzem.html co myślicie o takim rozwiązaniu ? Warto pojechać ? A może ktoś był i podzieli się doświadczeniami, wrażeniami.

Junior Member

Wydaje mi się że jest to strata pieniędzy.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 5
PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Uprawnienia