+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 5
PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 49

Temat: dobra dieta

Junior Member

Dobra dieta to dieta zbilansowana. Dobrze jest przegadać to z dietetykiem, a wtedy łatwiej można się pozbyć kilogramów. Ale na czasie sa także maszyny odchudzające np. Aquabike AquaBike Magic to urządzenie w formie wanny z hydromasażem, w którym zanurzony jest rower do treningu wodnego. Połączenie intensywnego masażu i oporu wody podczas treningu szybko redukuje cellulit i pozwala na efektywne pozbycie się nadmiernej tkanki tłuszczowej. Dla mnie brzmi rewelacyjnie, przy nie duzym nakładzie naszej pracy można zredukować cellulit Czy ktoś może juz stosował?

Junior Member

czasami na cellulit niestety dieta ani sport intensywny nie działa, wiem cos o tym bardzo dobrze..Schudłam, stosowałam dietę a i tak widziałam,ze cellulit nie schodził - zostawał. Zdecydowałam się w końcu na zabieg w klinice https://www.mediartinstytut.pl/ i powiem Wam,ze efekty sa niesamowite, żałuję,że wcześniej się nie skusiłam na taki zabieg )

Junior Member

Na https://poradyfit.pl/ranking-tabletek-na-odchudzanie/ znajdziecie bardzo fajny ranking. Myśle, że wybierzecie coś odpowiedniego dla siebie.

Junior Member

Moim zdaniem najlepsza dieta to dieta indywidualna, która jest ułożona przez dietetyka w oparciu o nasze nawyki żywieniowe.

Junior Member

W pełni zgadzam się z poprzednikiem. Przecież każdy z nas ma inny organizm i dlatego dieta powinna być jak najlepiej dopasowana.

Junior Member

Dobrą dietę zawsze warto skonsultować z dietetykiem. Tylko jego pomoc da Nam 100% satysfakcji z efektów.

Junior Member

Zgadzam się w pełni z powyższymi opiniami. Nie ma co zwlekać i najlepiej od razu udać się do dietetyka. To najlepszy wybór.

Senior Member

Mało osób zdaje sobie sprawę z tego, że nawet najbardziej popularne oleje mogą być zdrowe. Słyszeliście coś więcej o oleju rzepakowym? Jeśli nie to odsyłam do strony http://pokochajolejrzepakowy.eu/rzep...niejedno-imie/. Koniecznie poczytajcie - może i Wy się przekonacie do tego, że jest to zdrowy olej i warto go używać w kuchni.

Junior Member

Bardzo ciekawe propozycje.

Junior Member

Najlepiej skontaktuj się z jakimś konkretnym dietetykiem. W moim przekonaniu to połowa sukcesu
    =====================================
    Pisanie prac licencjackich ogłoszenia

+ Odpowiedz na ten temat

Uprawnienia