+ Odpowiedz na ten temat
Strona 5 z 5
PierwszyPierwszy ... 3 4 5
Pokaż wyniki od 41 do 49 z 49

Temat: dobra dieta

Junior Member

A wiecie jakie właściwości ma mleko? Jeśli nie to polecam sobie poczytać na Poznaj w informacje na ten temat. Myśle, że przyda się to nie jednej osobie, bo jest to naprawdę ciekawe.

Senior Member

Temat dotyczy szeroko pojętych diet, więc się pod niego podępnę, mam nadzieję, że mi pomożecie. Chodzi o to, że od dłuższego czasu cierpię na zespół napięcia przedmiesiączkowego czyli PMS.W moim przypadku przejawia się to przede wszystkim tkliwością piersi, twarzy, a także obniżeniem ogólnego nastroju i libido. Na tej stronie - Castagnus znalazłam informację, że odpowiednia dieta, w tym w szczególności ograniczenie ilości spożywanej kofeiny, soli, cukru i alkoholu, może przyczynić się do złagodzenia objawów. Potwierdzacie to? A może znacie jakąś inną dietę, pozwalającą choć w pewnym stopniu poradzić sobie z dolegliwościami przedmiesiączkowymi? Będę bardzo wdzięczna za wszelkie opinie.

Junior Member

W mojej diecie duże znaczenie mają świeżo wyciśnięte soki z warzyw i owoców. Są one bardzo zdrowe, oraz bogate w same witaminy. Do ich wyciskania używałem wcześniej sokowirówki, lecz teraz używam specjalnej wyciskarki. Na stronie Wyciskam Zdrowie wyczytałem, że soki wyciśnięte z wyciskarki nie rozwarstwiają się i dłużej pozostają świeże. Dodatkowo wyciskarka nie utlenia soku i sprawia, że jest on pełnowartościowym produktem, bogatym w wszystkie składniki odżywcze, w tym cenne witaminy i enzymy.

Junior Member

Dobra dieta to przede wszystkim zdrowa dieta. Naturalne składniki jak https://lesneskarby.pl/pl/ w potrawach to na pewno dobry pomysł na zaczęcie zdrowego trybu życia

Junior Member

Ja piję dużo soków owocowych

Junior Member

Cześć,
    jeśli dbacie o figurę i chcecie mieć świetną sylwetkę to proponuje serwatkę. Tutaj możecie poczytać o niej http://zdroow.pl/musisz-wiedziec-o-serwatce/ daje nam wiele cennych składników przydatnych do budulca mięśni i nie tylko Dodatkowo przyspiesza proces trawienia

Junior Member

Przede wszystkim trzeba zdrowo się odżywiać To na pewno poprawi samopoczucie i pozwoli schudnąć. Zobacz ofertę grzybów marynowanych na P.H.Z Kasol - produkujemy grzyby i owoce le jak szukasz naturalnych składników do potraw

Junior Member Avatar pawjas

Ja się kompletnie na tym nie znam. W związku z tym nie będę kompletnie w stanie pomóc...
    Skoro nie potrafię ufać sobie, nie mogę też ufać innym. Nie pozostaje mi nic innego, jak siebie przeklinać.

Senior Member

A wiecie jakie ma doskonałe właściwości błonnik? Z tego artykułu Czym jest b dowiedziałam się iż błonnik sprawia, że jesteśmy nasyceni dłużej, przez odczuwam mniejszy głód. Jest to doskonały składki dla osób, które mają problem z nadwagą.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 5 z 5
PierwszyPierwszy ... 3 4 5

Uprawnienia