+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 9
PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 81

Temat: Prezent dla brata

Junior Member

Ja niestety nie miałem okazji ale myślę ,że to bardzo dobry pomysł i brat na pewno będzie zadowolony

Junior Member

Junior Member

Jeżeli brat lubi podróżować to ostatnio znalazłem bardzo fajny sklep - Sklep Explore.pl - plecaki turystyczne, buty trekkingowe - mają masę rzeczy od chust, noży, latarek po kubi termiczne, plecaki i obuwie Sam zastanawiam się czy z tamtąd sobie czegoś nie zamówić przy okazji jeżeli ktoś zna jeszcze jakieś podobne sklepy to prosiłbym o namiary, bardzo chętnie sprawdzę wszystko co podeślecie

Senior Member

A co w przypadku znacznie młodszego rodzeństwa? Gdzie zaopatrujecie się w prezenty dla dzieciaków? W tym zakresie mogę służyć pomocą bo przy moim młodszym braciszku musiałam się szybko nauczyć "gdzie leżą konfitury". Problem ze znalezieniem odpowiedniej zabawki dla małego dziecka ma niejeden dorosły, dlatego najlepszym rozwiązaniem jest strona sklepu Urwis. Tam znajdziecie wszystko co najodpowiedniejsze dla dzieci w każdym wieku i w korzystnych cenach.

Senior Member

Słuchajcie, a co myślicie o tym, aby bratu dać prezent w postaci...plakatu? Na pierwszy rzut oka może to brzmi dziwnie, ale chciałabym przygotować dla Staszka taki niebanalny prezent. Wydaje mi się, że plakat przedstawiający Staszka na jakimś humorystycznym tle w towarzystwie jakiegoś wesołego napisu się sprawdzi. Mój brat jest lekkim ponurakiem, czas więc aby nabrał dystansu do siebie. Zamierzam zlecić przygotowanie plakatu znajomemu grafikowi, a druk firmie, z którą współpracuję służbowo. Wprawdzie jak poczytałam na ich stronie instrukcję nt. plakatu - https://www.drukarniaonline.pl/page/...cja-krok-po-kr, to się lekko za głowę złapałam, ale po prostu prześlę te wytyczne grafikowi. Co myślicie, dobrze kombinuję?

Junior Member

Mój facet za takimi gadżetami nie przepada... Może lepszym prezentem byłyby jakieś dobre perfumy? Ja uwielbiam u mężczyzn zapach Code Sport woda toaletowa spray 50ml
    . Do 25-letniego chłopaka będzie pasował, bo jest bardzo uniwersalny. No i nadaje się zarówno na dzień, jak i na wieczór, a to też bardzo wygodne.
    Ostatnio edytowane przez Misia8603 ; 28-06-2017 o 12:29

Senior Member

Perfumy to świetny pomysł na prezent, sama planuje kupić dla swojego faceta na naszą rocznicę. Nawet trafiłam na ciekawy artykuł https://blog.tagomago.pl/10-seksowny...m-dla-mezczyzn - planuję się zapoznać z nim, ponieważ dzięki niemu dowiem się, jakie są perfumy najładniejsze dla mężczyzn i ułatwi mi to dokonanie wyboru. Artykuł na tym blogu jest bardzo przydatny, ponieważ można znaleźć nie tylko fajne propozycje, ale są one doskonale opisane.

Junior Member

Perfumy męskie wbrew pozorom są cięższym orzechem do zgryzienia niż dla kobiety bo faceci preferują stosunkowo mało zapachów .

Junior Member

heh najlepiej kup mu tam auto a tak serio to może jakiś dobry zapach albo zegarek?

Senior Member

A może książkę ? Typową o samochodach lub inną Jeśli chcesz skorzystać z okazji i kupić tanią książkę w taniej księgarni to polecam Aros- Aros - dyskont ksi mają 30 % rabatu na książki i szybka wysyłka więc zdążysz z prezentem. Ja najczęściej kupuję książki na prezent ale zanim to zrobię podpytuje jakie ma zainteresowania żeby wybrać odpowiednią.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 9
PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Uprawnienia