+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Rzeczoznawca samochodowy

Junior Member

Rzeczoznawca samochodowy

Może ktoś bedzie mógł mi pomóc? Poszukuje rzeczoznawcy samochodowego,który bezpłatnie wykona analizę szkody motoryzacyjnej. Sądzę,że moje towarzystwo ubezpieczeniowe znacznie zaniżyło przyznane mi świadczenie odszkodowawcze. Stąd też potrzebuję opinii osoby trzeciej. No i słyszałam pozytywne opinie o firmie http://automobilis.pl/rzeczoznawca-samochodowy/ . Znacie taką ? Napiszcie swoje doświadczenia.
    Ostatnio edytowane przez joanna147 ; 09-11-2016 o 10:19

Member

Za darmo raczej się nie znajdzie.

Senior Member

Mój znajomy jest rzeczoznawcą. Jakby ktoś był zainteresowany jego usługami na przyszłość, podaję telefon - 792 882 356. Przy okazji chciałem się zwrócić do Was z prośbą o radę. Mianowicie - długo nie miałem pracy, na bezrobociu zrobiłem m.in. kurs na kierowcę ciężarówki. Po jakimś czasie znalazłem robotę, jeździłem sobie spokojnie po Polsce, Czechach i Słowacji, aż w zeszłym tygodniu wezwał mnie szef. Oświadczył, że jest zadowolony z mojej pracy i zamierza mi powierzyć jazdę nowym samochodem napędzanym na LNG. Taki awans, szkoda tylko że wątpliwy, bo nie mam o tym pojęcia. Poczytałem trochę w sieci, wiem że np. stacje do tankowania takich pojazdów buduje firma Cryogas - Sprzeda. Może ktoś z forumowiczów ma na ten temat większe pojęcie?

Junior Member Avatar Pawel79toja

A czy jakiegoś rzeczoznawcę od nieruchomości bylibyście w stanie mi wskazać? Najlepiej jakby był z Katowic lub okolicznych miejscowości... Czy uważacie, że np. taki rzeczoznawca jest wart uwagi http://rzeczoznawca24.pl ? Z góry wielkie dzięki za wszelkie sugestie w tym obszarze tematycznym
    Nie wiem, czy zawsze byłaś tą jedyną.

Junior Member Avatar doctorb

Szukałem właśnie takich informacji Jestem pewien, że mi się te porady przydadzą
    Twój dom jest jedną długą ścianą, murem, o który uderzam pięścią

Junior Member

Jeśli nie jesteś pewien wyceny jedź do zakładu naprawiającego uszkodzenia jakie masz. Z uwagi na to że możesz rozliczyć się z ubezpieczyciele bezgotówkowo to firma naprawiająca wyceni Ci szkodę za darmo i sama się też rozliczy. Ty będziesz miał pewność że wszystko jest należycie załatwione. Blacharstwo lakiernictwo Warszawa <- tu masz firmę zajmującą się blacharką, proponuję zadzwonić i się zapytać.

+ Odpowiedz na ten temat

Uprawnienia