+ Odpowiedz na ten temat
Strona 4 z 5
PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 49

Temat: Nowe mieszkania

Member

Nowe mieszkania są o tyle lepsze że te osiedla są bardziej nowoczesne, wszystko co potrzebne już na nich jest.No i standard jest zupełnie inny, gdybym zamieszkał załóżmy w Baltica Towers to cały czas czułbym się jak na wczasach

Senior Member

Ja uważam, że mimo wielu zalet mieszkań to jedna komfort mieszkania w domu jest o wiele większy. Jak się chce mieć nowoczesny dom to zawsze można go kupić bezpośrednio od developera. Albo tak jak ja samemu budować. W sumie nie jest to aż takie drogie jak wszyscy sądzą. Można oszczędzić na tym, że zamiast postawić komin murowany zdecyduje się na system kominowy z Systemy kominowe cennik i kalkulator jest on nie tylko tańszą alternatywą komina, ale także lepszym rozwiązaniem. Ponieważ takie systemy kominowe posiadają wszystkie certyfikaty jakościowe. Co zbudowany przez nas komin może wcale nie przejść oraz są one łatwiejsze w montażu. dużą zaletą domku wolno stojącego jest to, że do najbliższych sąsiadów trochę nas oddala. Dzięki czemu my nie słyszymy ich a oni nas. Było nam to na rękę jak mieliśmy małe dzieci, które potrzebowały ciszy i spokoju w dzień bo spały. Własny ogródek na który żaden sąsiad z góry nic nie zrzuci także jest w domu niezaprzeczalnym plusem. Jedynym minusem mieszkania w domu to jest to, że o wszystko trzeba się samemu troszczyć. A nie spółdzielnia czy zarządca czy jak tam w bloku się to nazywa.

Junior Member

Jeżeli chodzi o dom, to tylko w Trójmieście, a ponad to polecam tę inwestycję www.mapanieruchomosci.pl/domy/gdansk/morena/sloneczna-morena-domy/978/ Morena to jedna z najlepiej rozwijających się dzielnic Gdańska. Ostatnio również zaczęły tam jeździć tramwaje, a więc osiedle jest świetnie skomunikowane. Sprawdźcie tę inwestycję jeżeli chcecie kupić dom w dobrej dzielnicy Gdańska

Junior Member Avatar merin77

Szkoda, że nowe mieszkania są takie drogie...
    Jak górskie szczyty dookoła patrzymy na siebie odseparowani dolinami, za duzi, aby przemknąć niepostrzeżenie obok, za mali, by dotknąć nieba.

Junior Member Avatar skipperaaa

E tam, moim zdaniem kupno mieszkania to strata nerwów. Dużo więcej swobody jest w swoim własnym domu Według mnie lepszego rozwiązania nie ma. Szczególnie, jeśli zdecydujemy się na budowę domu energooszczędnego. Np. moja siostra pobudowała się pod Katowicami. Za budowę odpowiedzialna była firma http://geobud.pl/ która wykorzystuje do ogrzewania pompy ciepła. Teraz płaci bardzo mało za ogrzewanie i koszt budowy się szybko zwraca
    Chcę budzić się przy tobie każdego ranka i zasypiać przy tobie każdej nocy

Junior Member

Ja na przykład nigdy nie chciał bym domu, kredyt/leasing i bierzemy jakieś fajne wymarzone mieszkanko - po sprawie.

Junior Member Avatar loakl3

sam nie wiem ostatnio mieszkania się strasznie cenia;/ trzeba dużo wydać
    Nigdy nie jest się biednym, jeśli ma się coś do kochania.

Senior Member

Ja np wole mieszkać w domu niż w mieszkaniu. Przecież to zdecydowanie bardziej komfortowa opcja niż gnieść się na 40mkw. Własnie rozglądam się za domem od developera. Fajne osiedle powstało pod Poznaniem http://pasieki-komorniki.pl/ . Cisza, spokój i dobry dojazd do miasta. Chyba się zdecyduje na kupno.

Senior Member

Ja mogę polecić osiedle we Wrocławiu, do którego właśnie z żoną się wprowadziliśmy - "Promenady wrocławskie". Cicha, spokojna, a przede wszystkim - bezpieczna - okolica. Jest także dobrze skomunikowana, bo nie ma problemu z dotarciem tramwajem lub autobusem do różnych części miasta. Dla zainteresowanych jazdą na rowerze jest z kolei przeznaczona wypożyczalnia jednośladów. Korzystając z okazji, chciałem się Was zapytać, co sądzicie o stylu industrialnym? Moja żona po lekturze tego artykułu - https://www.dulux.pl/pl/inspiracje/s...y-w-mieszkaniu uparła się na ten styl, ja nie znam się specjalnie na aranżacji wnętrz, więc chciałem zapytać Was o zdanie.

Junior Member Avatar ingres

kazde mieszkanie jest drogie. a dom jeszcze bardziej
    Ci, którzy umieją się cieszyć żywiołowo, najmocniej także cierpią.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 4 z 5
PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 OstatniOstatni

Uprawnienia