+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 6
1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 59

Temat: Jakie sprzety do biura?

Senior Member

Jakie sprzety do biura?

Hej,
    jakie sprzety do biura wg Was sa wymagane, a jakie ulatwiaja prace? Wiadomo, ze podstawa to telefon, fax, niszczarka - ale co jeszcze mozna uzywac w biurze, aby sobie uproscic zycie? Co sadzicie np o kopertownicach? Spojrzcie: kopertownice.pl/ kopertownice.pl Z - wyglada to fajnie, jest male, poreczne, ciche i wydajne - na pewno ulatwia prace przy korenspondencji.

Member

A dużo tej korespondencji, przy jakiej ilości opłaca się zakup owej maszyny?

Junior Member

Chyba przede wszystkim zaczełabym od laptopów. Pamietam, że nasze laptopy były zamawiane hurtem przez internet, bo to jednak nie jest mały wydatek. Zamawialiśmy w takim sklepie gdzie ceny były w miarę spoko, masz tutaj link - Laptopy, notebooki - Ceneo.pl . Ale przygotuj się ze sprzętów do biura jest sporo i czasem sie trzeba troche naszukac zeby znaleźć coś użytecznego.

Senior Member

Postawiłabym na wygodne fotele i biurka, laptopy oczywiście tez.

Junior Member

Biuro trzeba odpowiednio wyposażyć ale też ubezpieczyć. Ja zawsze szukam ofert na http://strzezdom.pl/.

Junior Member

Według mnie w przypadku biura warto powierzyć projekt wnętrza fachowcom, w końcu biuro w dużym stopniu wpływa na to jak postrzegają nas klienci, stylowo urządzone może pomóc w kreowaniu profesjonalnego wizerunku firmy. Druga strona medalu jest taka, że w biurze spędzamy sporo czasu, więc powinno być tak urządzone, aby nie męczyć głowy

Junior Member

Jeżeli będziesz kupować krzesła do biura, to z pewnością znajdziesz coś na kalkuluj.

Senior Member

Wydaje mi się, że jednym z najistotniejszych elementów wyposażenia biura jest sprawnie działający internet bo bez niego ani rusz. Jako doświadczony przedsiębiorca mogę śmiało polecić ten od UPC. https://www.upc.pl/internet/
    Korzystałem z oferty kilku operatorów, również z internetu mobilnego i nie znalazłem lepszej oferty od tej, którą mam od UPC.

Senior Member

Wprawdzie nie jestem specjalistą od sprzętu biurowego, ale wicedyrektorem szkoły, ale również odpowiadam za zakup sprzętu. Z doświadczenia mogę napisać, że ciężko znaleźć dobrą hurtownię mającą w przystępnej cenie tablice, gabloty, mikroskopy itd. Jeżeli są tu jacyś koledzy dyrektorzy lub osoby zaopatrujące szkoły w sprzęt, to z pewnością się ze mną zgodzą. Po długich poszukiwaniach, dzięki znajomemu, trafiłem na wydawnictwo Edulex, współpracuję z nimi już dwa lata i jestem zadowolony. Mają fajną ofertę na różne sprzęty, ostatnio zaopatrzyłem się u nich w druki szkolne - Druki szkolne - Wydawnictwo Edulex.

Junior Member Avatar piklub

Cześć. Ja się podłączę z nieco pokrewnym Klimatem. Chodzi mi o jakiś dobry serwis ploterów. Co sądzicie np. o tym, który podlinkowałem?
    Pośrodku pokoju stała zielona sofa, która obrzuciłam gniewnym spojrzeniem jakby to ona była wszystkiemu winna.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 6
1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia