+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 4
PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 33

Temat: Mieszkanie

Junior Member

a nie lepiej kupić dom? Albo na nowo wybudować ? oczywiście, warto pamiętać o kruszywach budowlanych jak zaczynacie przygodę z budowaniem, bo bez tego ani rusz niestety, jeśli ktoś jeszcze nie wie, to zachęcam zajrzeć tutaj Oferta - Kruszywa CEMEX naprawdę dobra i solidna oraz rzetelna firma, ja byłem zadowolony

Junior Member Avatar Lasota9

Powiem coś więcej? Dość ubogo mówisz o tym zadowoleniu. Nie wiem, może się czepiam, ale tak wyglądają moje wnioski.
    Perspektywa śmierci to bardzo silna motywacja.

Junior Member

Ja żyję w Warszawie tylko na wynajem, tak jest łatwiej

Member

Też zawsze marzył mi się dom, głównie dlatego, że zawsze chciałam mieć w domu kominek. Ostatnio trafiłam na stronę http://sklep.kominki-vector.pl/ i doszłam do wniosku, że chyba czas zacząć się budować. Najmłodsza nie jestem więc czas zacząć spełniać swoje marzenia.

Junior Member Avatar Wiola900

nie lepiej może jakiś domek malutki? mieszkanie na pewno jest dobrym wyjściem?
    Z matematyką, równie bezwzględną jak prawa fizyki, nie da się dyskutować.

Senior Member

A ja zamierzam dopiero oszczędzać na wkład własny, żeby w przyszłości stać się właścicielem swoich czterech kątów. Przy okazji chciałem się Was poradzić w jednej kwestii, forumowicze, mam nadzieję, że mi pomożecie. Chodzi o to, że znalazłem na stronie firmy Legg Mason informację o celowych planach oszczędzania (CPO) - https://www.leggmason.pl/pl/oszczednosci. Wydaje mi się, że to byłby fajny sposób na zgromadzenie pieniędzy na wkład do przyszłego mieszkanka. Uważam, że umiem oszczędzać i nie będę miał problemu z regularną wpłatą. Chciałem jednak zapytać o Wasze doświadczenia, czy Wy korzystacie z tego typu programów?

Member

Prawda jest taka, ze mieszkanie może być świetną inwestycją, sami nie wiemy czy nie kupić sobie mieszkania pod Warszawą dokładnie w Józefosławie (15 km od centrum Warszawy) tutaj macie opisaną inwestycje - https://www.facebook.com/Osiedle-Rad...3038558101283/ deweloper sprawdzony, inwestycja bardzo ciekawa właśnie pod kątem wynajmu studentom bo i lokalizacja i połączenie z centrum jest bardzo dobre.

Junior Member Avatar Arek68

A ja mam dylemat z ogrodzeniem... Czy według Was warto zainwestować w takie sztachety plastikowe?
    Czasem, żeby odnaleźć prawdę, trzeba poruszyć góry.

Junior Member Avatar Wiola900

A czy znacie się na kwestii ogrodzeń? Ja się właśnie zastanawiam czy np. takie sztachety plastikowe byłyby ok... Co o tym myślicie?
    Z matematyką, równie bezwzględną jak prawa fizyki, nie da się dyskutować.

Member

Każda nieruchomość ma swoje wady i zalety. Najważniejszym plusem mieszkania w centrum jest oczywiście lokalizacja. Lokale położone w samym sercu dużych miast znajdują się zazwyczaj blisko dworców autobusowych, dworców kolejowych czy także różnego rodzaju instytucji. Jeśli chodzi o te ostatnie, mowa tutaj nie tylko o urzędach, szpitalach czy posterunkach policji. W centrach miast swoją lokalizację znajdują także instytucje naukowe czy kulturalne. Jeżeli chodzi o inwestycje mieszkaniowe w Warszawie to polecam ofertę http://www.19dzielnica.pl/element/19dzielnica
    19. Dzielnica to nowe osiedle na Woli.

+ Odpowiedz na ten temat

Uprawnienia