+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Skup aut

Junior Member

Skup aut

Witam, poszukuje stronki zajmującej się skupem samochodów i kumpel z branży polecał: Auto komis samochodowy Wroclaw - Auto Skup Wroclaw - Auto skup SamochodĂłw - Zapraszamy! co o tym myślicie?

Junior Member

Sporo teraz skupów aut. Interesuje Cię wyłącznie Wrocław?

Junior Member

Skup wygląda na porządny, ciekawe jak z cenami oraz prowizją od sprzedaży.

Senior Member

Auto w komisie

Ja sprzedawałem swojego golfa za pośrednictwem tego komisu i mogę polecić. Nie miałem czasu na osobiste zajmowanie się sprzedażą, a tak wszystkie formalności załatwili za mnie. Przy okazji, muszę się Was o coś poradzić, bo temat jest "motoryzacyjny". Chodzi o to, że zastanawiam się nad wykupieniem ubezpieczenia ac, do tej pory wystarczyło mi tylko oc, ale po tym, jak mój brat miał wypadek, zmieniłem zdanie.Sprawdziłem ofertę u swojego ubezpieczyciela, Gothaer'a i znalazłem coś takiego - https://www.gothaer.pl/pl-dla-ciebie...nie-autocasco/. Jak uważacie, warto się zdecydować?

Senior Member

A zaglądałeś na tą stronę ? SkupAut.com – Skup samochod tu dokonasz darmowej wyceny swojego samochodu, wystarczy że wypełnisz formularz. Może okazać się że zapłacą ci więcej niż w innym komisie. Jeśli cena którą ci zaoferują będzie ci pasowała to tego samego dnia możesz szybko sprzedać i otrzymasz gotówkę do ręki.

Junior Member

Warto korzystać ze skupów, nie tylko aut. Ja ostatnio musiałam na przykład pozbyć się zużytego katalizatora. Przeszukałam internet i znalazłam firmę Katalizatory.Pro, która zajmuje się właśnie między innymi skupem katalizatorów oraz monolitu ceramicznego. Bardzo dokładnie przygotowali mi wycenę i zaproponowali, żebym wysłała im katalizator, bo prowadzą skup wysyłkowy, ale okazało się, że firma jest z moich okolic (Janikowo koło Poznania), więc osobiście podjechałam sobie na miejsce Pełen profesjonalizm, polecam

Junior Member

Sprawdź jeszcze informacje tutaj SKUP AUT WARSZAWA OPINIE

Junior Member

Zobacz jeszcze w Warszawie Skup aut Warszawa – Skup samochod

+ Odpowiedz na ten temat

Uprawnienia