+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Deweloper

Junior Member

Deweloper

Witam,
    poszukuje opinii na temat tego dewelopera http://arbetdeweloper.pl/mieszkania/ z okolic Wrocławia, który w swej ofercie posiada nowoczesne mieszkania na sprzedaż! Z góry dziękuję za wszelkie sugestie!
    Ostatnio edytowane przez sabinachlo ; 27-03-2017 o 10:31

Senior Member

Nie korzystałem wprawdzie z jego usług, ale mogę za to polecić innego dewelopera z okolic Wrocławia, "Vantage Development". Kupiłem od nich mieszkanie na osiedlu "Promenady wrocławskie" i bardzo sobie chwalę tę lokalizację. Muszę Wam się przyznać, że do Wrocka trafiłem poniekąd przymusowo, zostałem przeniesiony do oddziału swojej firmy. Wkrótce straciłem pracę, ale miasto mi się spodobało, postanowiłem tu zostać. Znalazłem w końcu nowe zatrudnienie i zacząłem na poważnie szukać czterech kątów. Okolica, w której teraz mieszkam, jest bardzo cicha i spokojna, i co najważniejsze bezpieczna. Blisko mam do centrum i Rynku, a jakby ktoś chciał wiedzieć więcej, może zajrzeć tutaj, na stronę dewelopera - https://vantage-sa.pl/promocje/wroclaw.html

Member

Aż tak żeby szukać opinii o deweloperach się nie angażuję, dopiero jak mi jakieś osiedle pasuje jak np Nowe Miasto Różanka we Wrocławiu to sprawdzam kto buduje i poprzednie inwestycję oraz sprawdzam ewentualne opinie mieszkańców wcześniejszych osiedli.

Junior Member

A może ktoś z was szuka dobrego dewelopera w Lublinie? Ja mogę polecić dewelopera Orion. To prawdziwi profesjonaliści ! Jeżeli interesuje Cię kupno mieszkania w Lublinie lub jego okolicach, zajrzyj tu: mieszkanie lublin Polecam !

Member

Zakup domu od dewelopera to dobra opcja. Jak patrzę na inwestycje deweloperów takich jak Amaro Investment z Zielonej Góry to wiem, że za nim bym drugi raz nie zdecydowała się na samodzielną budowę domu. Wybrałabym bez wątpienia gotowy dom od dewelopera.

Member

O deweloperach wiem tyle co wszyscy ale jeśli szukasz fajnego osiedla we Wrocławiu to obejrzyj koniecznie Nowe Miasto Różanka, jest świetnie położone tuż nad Odrą a jednocześnie ma bardzo dobrą komunikację drogową z centrum i wylotówką z miasta.

Member Avatar celeste

Najlepiej popytać znajomych i poszukać informacji i opinii o danym deweloperze w sieci.
    Jednym z polecanych deweloperów jest DS Development , który realizuje miedzy innymi mechelinki apartamenty Anchoria bardzo bliskiej odległości od Gdyni. To idealne miejsce na inwestycje, jak i do zamieszkania.

Junior Member

Według mnie warto jest zapytać o poradę pośrednika nieruchomości. Dla nich sprzedaż mieszkań to praca codzienna i znają się trochę na deweloperach. Podpowiedzą, czego możemy się spodziewać po danej firmie, powiedzą jak przedstawiały się dotychczasowe inwestycje tej firmy i wyklarują Wam jasny obraz sytuacji. Do tego łatwiej nawet jest szukać mieszkań za pomocą dobrej wyszukiwarki internetowej, która posiada szeroką bazę oferowanych miejsc zamieszkania.

+ Odpowiedz na ten temat

Uprawnienia