+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 3
PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 27

Temat: Szybka pożyczka

Junior Member Avatar kioszka7

A może warto zapytać o to jakiegoś specjalistę?
    W życiu nie ma nic pewnego, ale jedno wiem - trzeba ponosić konsekwencje swoich czynów, przyjąć odpowiedzialność za swoje uczynki.

Senior Member

Moim zdaniem szybkie pieniądze, to szybkie problemy. Ja bym nie ryzykowała.

Senior Member

dokładnie, ja też tak podchodzę do kwestii szybkich pożyczek i uważam, że nie warto ich zaciągać.

Member

Nieraz po prostu nie masz wyjścia, trafi jakaś losowa sytuacja typu pogrzeb w rodzinie i co? Na to potrzeba kasy i to niemało a wtedy taka chwilówka pożyczka bardzo ratuje sytuację.

Junior Member Avatar Aurus

Jak widzę koszty takich pożyczek to zastanawiam się, kto je zaciąga. Bo przecież są one niezmiernie wysokie. Osoby które w takich firmach skłdają wnioski muszą byc nieźle zdesperowani. Ale fakt, że pienidze można mieć bardzo szybko na koncie.
    W Krainie Mordor, gdzie wiecznej nocy zaległy cienie

Member

Cóż wiele osób sięga po takie pożyczki, nie do końca zdając sobie sprawę z tego, jak bardzo mogą one zrujnować nasz domowy budżet. Dlatego też zanim jeszcze zdecydujemy się na jakąkolwiek pożyczkę pozabankową, należy wcześniej odwiedzić blog o finansach http://www.finai.pl/ . Powstaje on przy udziale ekspertów, zarówno od wielu lat związanych z tematyką finansową, jak i np. bezpieczeństwem w sieci. Przy czym dostępne na wspomnianej stronie artykuły napisane są przystępnym językiem, co na pewno każdemu z nas znacznie ułatwi zrozumienie zagadnień związanych z finansami.

Senior Member

No dobra pożyczka może zrujnować nasz budżet, ale nikt nie bierze pożyczki bez wcześniejszego przeliczenia czy jest się w stanie ją spłacić. Zresztą tak jak piszą na Por warto porównaćdostępne oferty i wybrać dla siebie najodpowiedniejszą. Wiem, że nie każdy żyję według maksymy mierz siły na zamiary, ale jednak większość ludzi ma w sobie instynkt samozachowawczy i nie chce znaleźć się na skraju bankructwa przez jedną zachciankę, której nie był w stanie regularnie spłacać.

Junior Member

Ja zanim wzięłam chwilówkę najpierw przeanalizowałam listę chwilówki online wtedy wiedziałam którą wybrać by spełniała moje oczekiwania i nie mieć problemu ze spłatą. Jestem zadowolona i nie raz będę korzystać z takiej chwilówki jesli będę miała trudną sytuację finansową. Więc nie boję się chwilówek tym bardziej że pierwsza pożyczka za 0 zł.

Senior Member

Kredyty to przydatna rzecz, zwłaszca jak mamy pilny wydatek, a brakuje nam przysłowiowego grosza. Z kredytami jak ze wszystkim nie należy jednak przesadzać. Pracuję jako doradca ds. finansowych i mogę Wam napisać, ze wiele osób, z którymi współpracowałem, wpadało w pętle zadłuzenia. Brały na przykład kredyt na telewizor, potem kredyt na pralkę i lodówkę. W końcu rat do spłąty zrobiło się ponad miarę i człowiek staje przed dylematem: co dalej? Odradzam w takiej sytuacji stanowczo branie pożyczki na spłątę długu - to droga w ślepą uliczkę. Lepiej zamienić ileś kredytów na jeden, konsolidacyjny. Pewnie o nim słyszeliście, w Polsce pod tym względem przoduje santander bank - https://www.santanderconsumer.pl/kre...dacyjny,3.html, ale inne banki też nie zasypują gruszek w popiele.

Junior Member

Może lepiej udać się po kredyt do banku? One również udzielają kredytów gotówkowych. Najlepiej od razu doczytać co będzie najlepsze w waszej sytuacji. Czesto ludzie sami nie wiedza, ale nie ma sie co dziwić, jest to temat bardzo trudny. Mi pomogła stronka https://gotowkowe.net/wiedza/co-to-jest-rrso/ w poszerzaniu wiedzy na temat kredytów. Teraz już dużo wiecej wiem

+ Odpowiedz na ten temat

Uprawnienia