+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2
1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Temat: Co sądzicie o e-zakupach?

Senior Member

Co sądzicie o e-zakupach?

Słuchajcie koleżanki i koledzy, rozpoczynam nowy wątek, w którym chciałabym zapytać o Wasze doświadczenia z zakupami dokonywanymi przez internet. Ja kiedyś byłam nastawiona do e-zakupów bardzo sceptycznie, uważałam, że przypominają one kupowanie kota w worku. Powoli to przekonanie u mnie słabło, teraz natomiast uważam, że produkty dostępne w sieci są o wiele częściej przeceniane, a przeceny są wcale nie gorsze niż promocje w sklepach tradycyjnych. Na dowód podsuwam Wam ten artykuł - https://blip.pl/letnie-wyprzedaze-na...okazje-cenowe/. Możecie się przekonać, czytając go, że letnie wyprzedaże obejmują i ubrania, i elektronikę i książki, i perfumy i co jeszcze chcecie.

Junior Member Avatar kin299

Dokładnie, też jestem tego zdania co poprzednik. Nic dodać, nic ująć...
    Gdy cię mają wieszać, poproś o szklankę wody. Nigdy nie wiadomo, co się wydarzy, zanim przyniosą.

Junior Member

jestem absolutnie przeciw, bo najpierw trzeba coś obejrzeć, dotknąć a dopiero potem można kupować!

Junior Member

Oczywiście, że kupuję przez Internet. Nie potrafię już chodzić po sklepach i szukać czegoś samemu. Tylko ubrania wolę kupować osobiście, bo bywają problemy z rozmiarami!

Junior Member

Tak jak mówi przedmówca, ale ja bym do tego dodał jeszcze jedzenie. Nie potrafiłbym zamówić np. owoców, czy warzyw przez Internet. Zawsze sam wybieram co jem.

Junior Member

Ja wolę tradycyjne zakupy. Jestem typem osoby, który najpierw musi coś podnieść, dotykać, zobaczyć, etc. A dopiero później mogę się na to zdecydować.

Member

Ja też wolę tradycyjne zakupy. Czego nie można powiedzieć o mojej żonie. Przez nią zmieniłem dostawce internetu na https://www.upc.pl/internet/ wcześniejszy trochę się ciął przez co moja żona kupowała rzeczy, których nie chciała. Wiecie jak to jest jak coś się zatrnie. Wtedy wali się i klika byle co. I tak te zakupy wychodziły kolosalne.

Junior Member

Zakupy w Internecie to dla mnie nowość, bo tej pory byłam bardzo sceptycznie nastawiona. Nasłuchałam się o tym, że ludzie wysyłali złe towary, że sklepy oszukiwały etc. Ale jak sama spróbowałam to się bardzo pozytywnie zaskoczyłam – to wygodny sposób kupowania!

Junior Member

Nie lubię kupowania jedzenia przez Internet. Nie potrafię zamówić czegoś, czego sama nie wybrałam. W sklepie każdy owoc i warzywo oglądam na wszystkie strony nim się na coś zdecyduję

Junior Member

Kupowanie przez Internet ma swoje plusy i jest bardzo wygodne. Nie polecam tylko kupowania ubrań i jedzenia, bo można się na tych produktach niestety łatwo przejechać.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2
1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia