+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Okna dachowe

Junior Member

Okna dachowe

Jeżeli chodzi o poddasze w nowym domu to jak dobrać okna dachowe do rozmiaru i rodzaju pomieszczenia? Zna się ktoś na oknach dachowych? Podobno ta firma https://polskiecentrumdachowe.pl/produkty/okna-dachowe/ potrafi ogarnąc temat? Znacie taką??

Senior Member

Ja widziałam okna u producenta Producent okien i drzwi drewnianych - OKNOSTOL okien drewnianych, skrzynkowych, energooszczędne itd. Mają spory wybór w atrakcyjnych cenach. Ja zamierzam zamówić u nich okna drewniane ale zabytkowe, bo mieszkam w kamienicy która należy do zabytków więc inne okna nie mogą być.

Junior Member

A sprawdzałeś może już ofertę tego producenta okien drewnianych Okna Krzynówek jeśli nie to wejdź obie i zobacz bo myślę, że bez problemu coś dla siebie dobierzesz . Ja tam znalazłem u nich praktycznie wszystko do swojego domu i to dokładnie takie jak sobie wymarzyłam okna skrzynkowe

Senior Member

Jesli chcecie wybrać dobre okna dachowe to najlepiej kupować je w profesjonalnym sklepie oferującym własnie takie okna. Ja wybrałam okna firmy roofArt https://www.extraokno.pl/produkt/okn...-plus-roofart/ oferowane przez sklep EXTRAOKNO. To tanie okna (od 750 zł) bardzo dobrej jakości. Okna wykonane są z sosny nordyckiej, sa eleganckie i dopracowane w każdym szczególe.

Senior Member

Poddasze to fajna sprawa, tylko często jest tam gorąco w lecie. Dlatego tak ważne jest by dobrać odpowiedni rodzaj okna.

Junior Member

Ja tam ufam przede wszystkim oknoplastowi - Oknoplast Pozna . Silna, polska marka.

Junior Member

Rzeczywiście. Oknoplast to dobra firma.

Senior Member

A czy słyszeliście kiedyś, ktoś z Was w ogóle zetknął się z tą firmą - http://www.abakus-okna.com.pl/pl/? Tak się zastanawiam, ponieważ szukamy dobrej firmy produkującej okna. Mieszkamy w domu z rynku wtórnego i po kilku latach przyszedł czas na remont. Planujemy go mniej więcej w marcu, na szczęście okazało się, że przysługuje nam jeszcze kilka dni zaległego urlopu z zeszłego roku. Szukam więc teraz firmy dystrybuującej i produkującej okna. Mam nadzieję, że szybko do niej dotrzemy,a Wasze podpowiedzi nam w tym pomogą.

+ Odpowiedz na ten temat

Uprawnienia