+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: Prezent - ale jaki?

Junior Member

Prezent - ale jaki?

Dzień dobry
    Za dwa tygodnie będą chrzciny dziecka mojej znajomej i wypada coś sprezentować tylko, że nie mam pomysłu. Wcześniejsze moje prezenty dla innych nie były trafione. Powiem wprost nie potrafię wybierać upominków. Zastanawiałam się nad kupnem jakiegoś medaliku z grawerem z https://www.murrano.pl/prezent-na-chrzest-cat-220.aspx czy to zbyt proste?
    Macie jakieś propozycje?
    Ostatnio edytowane przez damulka ; 04-08-2017 o 17:30

Junior Member

Moim zdaniem właśnie taki medalik to najlepszy prezent Takiemu dziecku nic materialnego do szczęścia potrzebne nie jest, a taki łańcuszek i medalik będzie miało już np. na komunię

Senior Member

W przeciwieństwie do większych dzieci, którym potrzebne są rzeczy materialne do szczęścia . Temat prezentowy, więc chciałam się z Wami skonsultować właśnie w sprawie prezentu dla dziecka znacznie starszego, konkretnie 18-latka. Właściwie to jeszcze nie, ponieważ moja Magda wkracza w dorosłe życie dopiero pod koniec września. Chcę jednak odpowiednio wcześniej zadbać o prezent dla niej i dlatego zwracam się z pytaniem do Was. Długo zastanawiałam się, jaki prezent mógłby jej pasować, ponieważ moja córcia ma szerokie zainteresowania. Nie chcę jej kupować czegoś, co mogłaby po tygodniu albo dwóch odrzucić. Uważam, że prezenty powinny mieć praktyczny charakter i służyć obdarowanemu przez minimum kilka miesięcy, a może nawet lat. Długo dbałam o to, aby Magda nie miała dostępu do komórki. Zamiast telefonu, wolałam jej sprezentować jakąś grę planszową, w którą mogłybyśmy później zagrać. Dzięki temu Madzia mogła swobodnie rozwijać kreatywność i wyrosła na rezolutną i sprytną dziewczynę. Myślałam, żeby jej trochę ten utrudniony dostęp do elektroniki wynagrodzić i sprawić na przykład notebooka. Znalazłam ciekawe modele na http://ispot.pl/mac, ale chciałam zapytać, co sądzicie o tym sprzedawcy?

Junior Member

Ja mojemu chrześniakowi dałem złoty łańcuszek bez szaleństw

Junior Member
    https://procredito.pl/konta-bankowe/konto-bankowe-przez-internet

Może po prostu jakieś ubranka? Ewentualnie kołderkę.

Junior Member

Jeżeli znajoma nowoczesne mieszkanie, to może jakiś obraz, który by do wystroju wnętrz pasował? Moja żona zainteresowała się pracami O arty – to taki artysta, jego specjalnością jest streetart. Banksy i tak dalej. W każdym razie – jego obrazy świetnie komponują się z progresywnym wystrojem

Junior Member

Hmmm a może puzzle albo jakaś gra planszowa? To fajne, rozwijające "zabawki", także myślę że uda się połączyć przyjemne z pożytecznym.

Junior Member

Moim zdaniem taki medalik to strzał w 10. Tak małemu dziecku niewiele jest potrzebne, a taki medalik będzie miało potem np. do komunii

Senior Member

Medalik to mało. Dokupcie jakąś zabawkę.

Junior Member

Ja zawsze jak nie mam pomysłu na prezent to szukam inspiracji w jakiś sklepach internetowych. Ostatnio na przykład trafiłam na bardzo fajny sklep z zabawkami Foka Stara. Mają tam między innymi zabawki interaktywne, edukacyjne i kreatywne, czyli takie które pozytywnie wpływają na rozwój dziecka. Znajdziesz tam też zabawki dla niemowlaków, więc na pewno coś się nada na prezent

+ Odpowiedz na ten temat

Uprawnienia