+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2
1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Temat: Czy można się zabezpieczyć przed komornikiem?

Junior Member

Czy można się zabezpieczyć przed komornikiem?

Słuchajcie pytam tak czysto teoretycznie Czy ktoś z was wie może czy istnieje jakiś skuteczny sposób na zabezpieczenie konta przed komornikiem? Jeśli tak to może napiszcie o nim w tym temacie.. Będzie to bardzo ciekawy temat do dyskusji

Senior Member

Na pewno jednym z najbardziej skutecznych sposobów ochrony przed komornikiem jest spłacanie swoich długów w terminie. Gwarantuję, że wtedy na pewno komornik nie wejdzie na twoje konto. Ale jak już nie płacisz, a masz pieniądze na koncie, na które może ci wejść komornik to zawsze można kupić z https://www.saffort.pl/ jakiś sejf gdzie następnie pieniądze się schowa i zakopie na podwórku lub ukryje w jakimś innym miejscu. Ewentualnie jak ktoś jest bankrutem to można ogłosić upadłość konsumencką i wtedy też odda się komornikowi wszystko co ma dobrowolnie

Junior Member

Jak to chcesz zrobić ? Prysnąć środkiem przeciw komornikom ?

Moderator Avatar naskalnik

Pewnie że można się zabezpieczyć jest jedna najskuteczniejsza metoda przed KOMORNIKIEM skuteczna na 100% mianowicie idziesz i wypłacasz wszystkie środki dostępne ... Takie konto niech zajmuje ...

Junior Member

Hmm, moim zdaniem jednym z takich sposobów jest nie trzymanie pieniędzy na koncie. Wtedy komornik nie ma do nich dostępu...

Member

Są możliwości prawne, by uchylić tytuł egzekucyjny i uniemożliwić egzekucję komorniczą. Warto sprawdzić, czy w danym przypadku jest taka możliwość. W Antywindykacja online analiza prawna jest bezpłatna a antywindykacja obejmuje pełną obsługę kontaktów z komornikiem.

Junior Member

moze lepiej splacac wszystko w termonie>

Member

Komornik i długi to bardzo nieprzyjemne tematy, których zazwyczaj wszyscy chcemy uniknąć... Ale czasem potrzebujemy dowiedzieć się czegoś w tym temacie. Jak ja miałem taką potrzebę to zajrzałem na https://www.jkrukkomornik.pl/pl/pytania_i_odpowiedzi i znalazłem tam odpowiedź na większość moich pytań Dzięki temu wiedziałem już jak działać i co zrobić, aby odzyskać moje pieniądze. A to bardzo ważna i przydatna wiedza!

Junior Member

Z drugiej strony warto porozmawiać na ten temat z Radcą Prawnym czy adwokatem. Temat zadłużeń komorniczych to bardzo niewygodna sprawa i chyba lepiej pozostawić ją specjalistą!

Junior Member

Jeżeli jest to komornik sądowy to raczej ciężko zabezpieczyć się tym. Warto skontaktować się z adwokatem.

Komornik Białystok

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2
1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia