+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Komis samochodowy Waszawa

Junior Member

Komis samochodowy Waszawa

Jeśli szukacie tak samo dobrych samochodów to osobiście mogę wam polecić ciekawą ofertę, z której ostatnimi czasy skorzystałem, auto sprzedaż warszawa to właśnie wyśmienita oferta auto komisu w Warszawie, gdzie można kupić niezłej jakości auto w dobrych cenach !

Junior Member

Dzięki za info. Kiedy będę w Warszawie , to z pewnością mi się przyda . Samochód to jest ważna rzecz.

Junior Member

Lepiej poszukaj poza warszawą, można znaleźć tańsze samochody.

Senior Member

A nie uważacie, że korzystniejszym rozwiązaniem byłoby wynajęcie auta. Wówczas unika się papierologii związanej czy to z ubezpieczeniami, czy to z rejestracją. Poza tym wynajem długoterminowy nie wpływa na zdolność kredytową Klienta, a samochód możemy wypożyczyć na wybrany przez siebie czas - od miesiąca do nawet trzech lat. Dla mnie to naprawdę dobra sprawa, bo wolałem wypożyczyć forda mondeo kombi niż płacić ponad 20 tysięcy za kilkuletni model. Jakby ktoś zainteresował się tematem, to odsyłam do tej strony - Wynajem d

Member

teraz jest taki okres ze powinieneś porozglądać się po salonach jednak bo są spore wyprzedaże rocznika, w peugeocie oglądałam to na prawdę dużo taniej są niektóre modele. A lepiej i bezpieczniej kupić nowe niż jakiegoś podejrzanego gruchotka z komisu :P

Junior Member

poczytaj w tym wpisie jest sporo informacji SKUP SAMOCHODÓW WARSZAWA

+ Odpowiedz na ten temat

Uprawnienia