+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: Problemy po wzięciu pożyczki

Junior Member

Problemy po wzięciu pożyczki

Parę miesięcy temu wziąłem pożyczkę - chwilówkę. Niestety krótko przed tym jak miałem ją spłacić, okazało się, że wypłaty w naszej firmie będą opóźnione. Termin spłaty pożyczki minął, dostałem kilka wezwań do zapłaty, sam musiałem pożyczać u rodziny na czynsz i jedzenie, a gdzie jeszcze spłata pożyczki… Niedawno dostałem informację od firmy windykacyjnej, że teraz ona to przejęła. Poradźcie jak wyjść z tej sytuacji i czego w ogóle można się spodziewać po takiej firmie?

Junior Member

Przede wszystkim - spokojnie. Dowiedz się, jaka firma przejęła Twoje zadłużenie. W wielu przypadkach zależy im na tym, żeby znaleźć takie rozwiązanie, z którego będziesz w stanie wyjść. Ja miałem kiedyś doświadczenie z Krukiem, zobacz jak u nich to działa: https://pl.kruk.eu/klienci/jak-mozemy-ci-pomoc. Jak widać, są nastawieni na współpracę, musisz tylko wykazać się dobrą wolą. Na tej stronie masz też kilka przydatnych rzeczy, takich jak kalkulator budżetu i wydatków. Chociaż w Twojej sytuacji przydałoby się jeszcze jakieś dodatkowe źródło dochodu. Trzeba będzie trochę się wysilić, ale na pewno dasz sobie radę.

+ Odpowiedz na ten temat

Uprawnienia