+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2
1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Temat: Kupie ciagniki rolnicze, maszyny, sprzet

Senior Member

Kupie ciagniki rolnicze, maszyny, sprzet

Ukraina.Kupie ciagniki rolnicze MTZ 82 Belarus.Czernihowski
    obw.Gospodarstwo rolne kupie uzywane traktory,ciagniki
    rolnicze MTZ 82 Belarus do 8lat w dobrym stanie.Kopaczke do
    ziemniakow,kola jezdne,transporter przednie i tylne, inny sprzet
    rolniczy.Stale oferujemy ziemniaki jadalne roznych odmian
    wlasnej produkcji.Sprzedaz hurtowa, najwyzsza jakosc,atrakcyjne
    ceny.Uprawa ziemniakow na chipsy i frytki. Zapraszamy do
    wspolpracy wszystkich zainteresowanych. Telefon:
    +380505806241 (polsk.), E-mail: nieruchomosci@ukr.net
    Europart,ul.O.Teligi 21,lok.24 Kijow 04060 Ukraina

Senior Member

Ukraina.Wspolpraca.Drewno 15 zl/m3.Produkcja europalet,desek,biomasy,pelletu,brykietu,drewniane j galanterii,mebli,domow z bali,sklejki,plyt meblowych itp.Tanio Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych do zakladania produkcji europalet, desek,biomasy,pelletu,brykietu,drewnianej galanterii,mebli itp. na terenie obw.Czernihowski ~2,5 mln.ha Lasow Panstwowych. Oferujemy staly dostep do surowca,drewno opalowe 15 zl/m3.Zrzyny,kora,pyl,zrebki,trociny traktowane na miescu jako odpady produkcyjne,ponosza w wiekszosci tylko koszty transportowe.Przy nadlesnictwach sa duzy wybor na sprzedaz,wynajem tartakow,nieruchomosci rolnych,obiektow gospodarczych po bylych kolchozach,PGR.Surowce lokalne:drewno,torf,wegiel,marmur, granit,labradorit,bursztyn,kreda,glina,wapienie,pa liwa,nawozy,siano,sloma,owoce,warzywa,kukurudza,ps zenica,slonecznik,rzepak, soja,olej,sruta,makuch,susz,nasiona oraz inne produkty rolne. Telefon: +380505806241 (polsk.), E-mail: nieruchomosci@ukr.net Skype:IgorKijow

Junior Member

ja natomiast kupię wszelkie części pasujące do tego ciągnika: https://www.sklepmetalfach.com.pl/pl/c/Ursus/56

Junior Member

heeeeeeeeeeej

Junior Member

hej hej hej hej hejejwljelj

Senior Member

Ukraina. Europalety, sklejki, materialy drewnopochodne od producenta. Plyty MDF, HDF, OSB. Przedsiebiorstwo Produkcyjno Handlowe, hurtownia materialow kompozytowych, drewnopochodnych. Producent palet, sklejek, formatek, plyt stolarskich i oklejn szuka partnerow handlowych z Polski, UE. Specjalizujemy sie w dystrybucji na terenie Ukrainy oraz panstw bylego ZR. Produkcja posiada kompletna potwierdzajaca zgodnosc z normami fitosanitarnymi, budowlanymi itp. Sklejka suchotrwala iglasta, lisciasta wiorowa, laminowana, pilsniowa. Plyty okleinowane grubosci 4~40mm. Dab, buk, jesion, olcha itp. Wyroby znajduja szerokie zastosowanie w meblarstwie. Zajmujemy sie wyrobem, sprzedaza krajowa i zagraniczna mebli biurowych, pokojowych, kuchennych. Zapraszamy do wspolpracy wszystkich zainteresowanych. Tel.+380505806241 (polsk.), E-mail: nieruchomosci@ukr.net Skype:IgorKijow

Junior Member

xxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxxxx

Senior Member

Jeżeli chodzi o maszyny to w sieci, aż się roi od najróżniejszych ofert. Także warto się rozglądnąć dobrze. W przypadku kiedy któraś niestety odmawia posłuszeństwa można kupić nową lub po prostu oddać do regeneracji daną część. Ja znalazłem świetną firmę zajmującą się regeneracją pomp hydraulicznych http://regeneracja-pomp.pl . Firma ma spore doświadczenie w branży i wykonuje fachową robotę także sądzę, że warto skorzystać z ich usług.

Junior Member

Jak ktoś chce kupić maszyny rolnicze to polecam poleasingowe maszyny rolnicze, które można znaleźć na placach leasingowych. Ja swoje sprzęty szukałem i znalazłem na PKO Leasing, bardzo dobre jakościowo, cenowo atrakcyjne - nic tylko brać i na żniwa!

Junior Member

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2
1 2 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia