+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: PERMA FIX Medical - 2017 rok

Junior Member

PERMA FIX Medical - 2017 rok

Od początku tego roku nie zamieścili żadnych informacji o swoich poczynaniach. Jestem ciekaw czy znajdą się kolejni współpracownicy oraz inwestorzy i kiedy ewentualnie zaczną pozyskiwać potencjalnych klientów i ruszą z produkcją - choć na pewno będzie to wymagało sporo czasu . Myślę że mają duże szanse na sukces , nie mniej jednak , trudno mi wyczuć za jaki czas akcje pójdą w górę. Pewnie wszyscy rozważają to w samotności ?

Junior Member

Na innym forum czytałam zagorzałą dyskusję na temat tej spółki z przed paru lat. Można się na prawdę pośmiać,mało kto przewidział taki sukces , bo ja też tu widzę sukces, zastanawiam się co musiało by stanąć temu na drodze. Nagle cały świat powie - po co nam ten izotop, przecier spada nam z nieba , za darmo ....... ?? Co z wami ludzie ?

Junior Member

Cytat Napisał Filemon Zobacz post
    Od początku tego roku nie zamieścili żadnych informacji o swoich poczynaniach. Jestem ciekaw czy znajdą się kolejni współpracownicy oraz inwestorzy i kiedy ewentualnie zaczną pozyskiwać potencjalnych klientów i ruszą z produkcją - choć na pewno będzie to wymagało sporo czasu . Myślę że mają duże szanse na sukces , nie mniej jednak , trudno mi wyczuć za jaki czas akcje pójdą w górę. Pewnie wszyscy rozważają to w samotności ?
    Spółka mocno przyszłościowa, nawet jeśli teraz jest to trochę inwestycja w ciemno, to warto śledzić poczynania spółki. Za kilka lat może to być kura znosząca złote jaja

Junior Member

Cytat Napisał Filemon Zobacz post
    Spółka mocno przyszłościowa, nawet jeśli teraz jest to trochę inwestycja w ciemno, to warto śledzić poczynania spółki. Za kilka lat może to być kura znosząca złote jaja

Junior Member

No właśnie, na czym polega problem ? Sytuacja jakby oczywista, inwestycja długoterminowa - jakby pewna . Ale może to dobra okazja żeby się czegoś nauczyć . a śledzić warto - to fakt !

Junior Member

Opinie są bardzo podzielone, nie tylko na forach. Ale widzę że ktoś jednak ma podobne zdanie. Brakuje mi trochę komunikatów w sprawie kolejnych działań. IV raport Q wypadł kiepsko ze względów oczywistych , inwestują i na razie nie sprzedają. W przyszłości wszystko się zmieni.
    PERMA-FIX MEDICAL SA (2/2017) Skonsolidowany raport kwartalny za IV kwarta

Junior Member

Raport pokazuje oczywiście brak sprzedaży i zysków za to koszty operacyjne coraz większe i to w ich przypadku dobra a nie zła nowina. Dotacje i inwestory są i będą, podobnie jak będzie zysk, ---- tyle że za jakiś czas.

Junior Member

Raport adekwatny do sytuacji , zero info co dalej, ale wiadomo że tu wszystko wymaga nie co czasu.

+ Odpowiedz na ten temat

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia