+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 3
PierwszyPierwszy 1 2 3
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27

Temat: Noclegi

Junior Member

Możecie polecić jakiś sprawdzony hotel w Katowicach? Myślałam nad Hotelem Diament. Wystarczy zamówić Diamentową Kartę i można dostać nawet 40% zniżki na nocleg, jeśli zrobi się rezerwację w określonym dniu Diamentowy Dzie . Brzmi nieźle. Korzystaliście?

sss
    sss jest nieaktywny
    Junior Member

Kilka razy rezerwowałem noclegi przez booking oraz przez trivago. Faktycznie są to wygodne strony ponieważ za ich pomocóą można zabukowac sobie noclegi o wiele taniej. Jednak w Polsce warto jest wchodizć na polskie strony . Strony prowadzące bezpośrednio do kwater czy do hoteli. Jeśli sobie wszystko porównacie to okaże sie, że jest w taki sposób o wiele taniej.

Mogę polecić szczególnie ten system rezerwacyjny:
    dhapartamenty.pl

Na stronie mozecie sobie w dobrej cenie zabukować noclegi w Trójmieście. W te wakacje zarezerwowaliśmy sobie w taki sposób mieszkanie. Wygodniejsza opcja niż hotel.

Junior Member

Osobiście, wolę lokale z polecenia kogoś znajomego. Większa szansa na bardziej trafiony nocleg.

sss
    sss jest nieaktywny
    Junior Member

"Kilka razy rezerwowałem noclegi przez booking oraz przez trivago. Faktycznie są to wygodne strony ponieważ za ich pomocóą można zabukowac sobie noclegi o wiele taniej. Jednak w Polsce warto jest wchodizć na polskie strony . Strony prowadzące bezpośrednio do kwater czy do hoteli. Jeśli sobie wszystko porównacie to okaże sie, że jest w taki sposób o wiele taniej.

Mogę polecić szczególnie ten system rezerwacyjny:
    dhapartamenty.pl

Na stronie mozecie sobie w dobrej cenie zabukować noclegi w Trójmieście. W te wakacje zarezerwowaliśmy sobie w taki sposób mieszkanie. Wygodniejsza opcja niż hotel."

Junior Member

Ja hotel nad morzem rezerwowałem również przez internet na stronie e wczasy. Szybko i bez problemowo.

Member

Noclegi zazwyczaj rezerwuję na bookingu. Teraz jednak rozglądam się za wyczarterowaniem jachtu bo wybieramy się na rejs po wyspach Polinezji Francuskiej. Dobrą ofertę znalazłam tu: http://www.globtourist.com/czartery-...francuska.html. Korzystaliście kiedykolwiek z takiej opcji?

Junior Member

Ja najbardziej lubię po forach właśnie pozbierać opinie i potem, jak już sobie coś ogarnę konkretnego to dzwonię i sprawdzam. A najlepiej to w ogóle pytać znajomych. W zeszłym roku kumpel mi polecił Pensjonat Kaszubianka w Ustroniach (http://www.kaszubianka.com.pl/) i przyznam szczerze, że to był świetny wybór rzeczywiście. Więc czasem warto kumpli słuchać, za pokój z widokiem na morze jestem mu wdzięczny.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 3
PierwszyPierwszy 1 2 3

Uprawnienia