+ Odpowiedz na ten temat
Strona 5 z 5
PierwszyPierwszy ... 3 4 5
Pokaż wyniki od 41 do 47 z 47

Temat: Wyjazdy integracyjne dla firm

Junior Member

Ja też uważam, że takie wyjazdy integracyjne są konieczne. Sama mam firmę i uważam, że poprawia to jakość pracy i ogólnie całej branży. Ja teraz właśnie planuję skorzystać z opcji- organizator wyjazdów firmowych , ponieważ chce polepszyć kontakt między pracownikami i ich bliżej poznać. Myślę, że dzięki tej tej stronie znajdę dla siebie idealny pomysł na wyjazd, dodatkowy całą organizacją zajmie się ta profesjonalna firma- a ja zaoszczędzę czas i będzie mnie to kosztowało mniej stresu.

Junior Member

Najbardziej atrakcyjne eventy w jakim miałem okazję uczestniczyć to wrocławskie imprezy firmowe z x-action.pl , zawsze są pełne fajnych atrakcji dla każdego, na pewno nikt się tam nie nudzi

Senior Member

W mojej firmie już dawno takiego wyjazdu nie było. A w sumie szkoda.

Junior Member

Cytat Napisał morales Zobacz post
    Najbardziej atrakcyjne eventy w jakim miałem okazję uczestniczyć to wrocławskie imprezy firmowe z x-action.pl , zawsze są pełne fajnych atrakcji dla każdego, na pewno nikt się tam nie nudzi
    my tez korzystalismy z ich uslug. Kolezanka znalazla oferte wyjazdu firmowego z firmą x-action.pl i udalo nam sie przekonac szefa. Wszystko wyszlo bardzo fajnie i nie spodziewalismy sie az tylu atrakcji

Member

Najlepiej skorzystac z oferty firmy, ktora zajmuje sie tym profesjonalnie. Ciekawa opcja moga byc pikniki na swiezym powietrzu. Patrzcie jak to super wyglada: http://pikniki-imprezy.pl/oferta/org...ikow-dla-firm/ - organizuja wszystko - dostarczaja kuchnie polowa, meble, wyposazenie czy zastawe stolowa. Nie musimy niczym sie martwic - ewentualnie pogoda

Junior Member

Z pewnością takie wyjazdy mają pozytywny wpływ na pracowników, a tym samym na firmę, także jak najbardziej warto organizować je od czasu do czasu. Gdzie? Najlepiej w jakiś elegancki hotelu. Gdybyście szukali jakiegoś dobrego miejsca pod Warszawą, to zajrzyjcie do hotelu Afrodyta - na wyjazd integracyjny nada się idealnie, tu Hotel Afrodyta **** Business & SPA - hotel pod Warszaw jest o nim więcej.

Junior Member
    https://procredito.pl/konta-bankowe/konto-bankowe-przez-internet

Byłem na paru takich wyjazdach, generalnie polecam chociaż zadażało się też że nic one nie wnosiły.
    POMARANCZE

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 5 z 5
PierwszyPierwszy ... 3 4 5

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia