+ Odpowiedz na ten temat
Strona 6 z 6
PierwszyPierwszy ... 4 5 6
Pokaż wyniki od 51 do 55 z 55

Temat: Wyjazdy integracyjne dla firm

Junior Member Avatar dwuk38

Myślę, że jak najbardziej przydadzą mi się te porady Dzięki wielkie
    Dorośli mają dwa światy.Jeden pozorny, pokazywany innym i drugi - ten prawdziwy,wewnętrzny

Member

Miło można spędzić czas na Europejskim Forum Gospodarczym – Łódzkim 2017. Będą ciekawe atrakcje i są przygotowane interesujące panele tematyczne. Ja już się szykuję na wyjazd.

Junior Member

Forum gospodarcze możne być ciekawym rozwiązaniem tylko jak na nim zintegrować pracowników?

Junior Member

Takie wyjazdy są bardzo potrzebne w firmach, zwłaszcza niektórych. Warto połączyć go z konferencją, albo szkoleniem. Najbardziej odpowiednim miejscem na takie wydarzenie będzie jakiś elegancki hotel poza miastem. W okolicy Warszawy idealny na taki wyjazd będzie Hotel Afrodyta Sale Konferencyjne, Sala Szkoleniowa - Hotel Biznesowy SPA Pod Warszaw - sale są bardzo funkcjonalne, pokoje komfortowe, a rozrywki nie zabraknie, mają świetny klub i spa.

Junior Member

Najważniejsze, żeby było bezpiecznie. U mnie w firmie była taka wycieczka integracyjna i skończyła się złamaną nogą koleżanki. Ile potem było problemów, żeby odzyskać odszkodowanie!

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 6 z 6
PierwszyPierwszy ... 4 5 6

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia