+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 4
PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 38

Temat: Medycyna estetyczna

Senior Member

Jeśli chodzi o zabiegi odchudzające, to chyba najbardziej odpowiednia będzie liposukcja, chociaż nie jestem przekonana czy istnieje wersja dla mężvczyzn.

Senior Member

Medycyna estetyczne może być prawdziwym wybawieniem dla osób, które chciałyby pozbyć się drobnych defektów w urodzie. Mnie jednak bliżej do stomatologa. Mam problem z zębami i zastanawiam sie czy implanty są rozwiązaniem dla każdego, ponieważ zdecydowałabym się właśnie na taką metodę inwestowania w dobry wygląd. Piękne ciało to nie wszystko, jeśli nie będziemy zdrowe i ogólnie zadbane. Chciałabym zacząć właśnie od swojego uśmiechu.

Senior Member

Ja rzadko korzystam z dobrodziejstw medycyny estetycznej - moją zmorą są z kolei zęby. Zastanawiam się nad faktem czy implanty są rozwiązaniem dla każdego, ponieważ chyba tylko inwestując w nie jestem w stanie przywrócić sobie ładny uśmiech.

sss
    sss jest nieaktywny
    Junior Member

W Krakowie mogę polecić New Life na Kluczborskiej. Pozwolę sobie tutaj dać ich stronę www:
    Instytut Medycyny Estetycznej - New Life Krak

Po pierwsze zabiegi przeprowadzane są tam nie przez osoby jedynie po kursach ale przez profesjonalnych lekrzy.Po drugie maja tam wszystkie nowoczesne urządzenia

Chodziłam tam na osocze bogatopłytkowe ponieważ z wiekiem zauważyłam,że skora nie jest już taka ładna jak wcześniej.Efekt bardzo mi sie spodobał.

sss
    sss jest nieaktywny
    Junior Member

powtorzony post

sss
    sss jest nieaktywny
    Junior Member

powtorzony post

Junior Member

W większych miastach w Polsce jest wiele gabinetów wykonujących najróżniejsze zabiegi medycyny estetycznej. Można o nich poczytać na portalu http://lavito.pl , żeby dowiedzieć się na czym polegają i na ile są bezpiecznie. Przez Lavito można też zapisać się na zbieg, skorzystać za zniżek oferowanych przez lavito.

Junior Member

Sprawdzę to wszystko. Obecnie zarówno w biznesie jak i w normalnym życiu coraz większą rolę odgrywa uroda.

Junior Member

Ja sporo jeżdżę po Polsce i często nie mogę wybrać się do swojej kosmetyczki. Jak nie znam w okolicy dobrego gabinetu, to zwykle korzystam z wyszukiwarki zabiegów fryzjerskich i kosmetycznych http://lavito.pl Tam są opisane zabiegi i są opinie klientek, więc można mieć pewność dobrego wyboru. Poza tym zamawiając przez Lavito, lubię trafiać na zniżki na zabiegi.

Senior Member

Ja jestem fanką zabiegów medycyny estetycznej. Uważam, że wiele kobiet może się dzięki nim pozbyć kompleksów. Bardzo duży wybór najróżniejszych tego typu zabiegów znajdziecie w Holistic Clinic u dr n. med. Krzysztofa Gojdzia. Warto poczytać: http://holisticclinic-krakow.pl/zabi...-regeneracyjna i nie ma czego się bać.

+ Odpowiedz na ten temat

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia