+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 4
PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 38

Temat: Medycyna estetyczna

Senior Member

Jak trzeba - warto korzystać. Ja póki co nie mam takiej potrzeby.

Junior Member Avatar sweenet3

O, właśnie szukałem takich porad Przydadzą się
    Zdrada nie ma racji bytu. A dlaczego?
    Cóż, jeśli jest wszechobecna, nikt nie śmie nazwać jej zdradą." - Sir John Harrington

Junior Member

Korzystam z medycyny estetycznej, ostatnio np. w Depilacja laserowa ?ydki Kraków | Super ceny, zadzwo?! mialam robiona depilacje laserowa lydek i efekt jest dokladnie taki jakiego oczekiwalam

Member

Już nie przesadzajcie, jeśli chodzi o tego typu zabiegi to wybór na rynku jest naprawdę bardzo duży i bez problemu można to przeprowadzić zobaczcie sobie chociażby na - http://rad.med.pl/portfolio/przewlek.../skeroterapia/ jakiś czas temu zabiegi skeroterapi były dostępne tylko na kasę i trzeba było czekać bardzo długo obecnie nie ma z tym żadnego problemu w zasadzie.

Junior Member Avatar MagicalFire

Fajnie, dzięki wielkie za sprawdzone porady w tym temacie
    Jakże łatwo wykorzystać czyjeś skłonności do autodestrukcji

Senior Member

Będziesz korzystać? W końcu takie zabiegi nie są dla każdego.

Junior Member

Zastanawialiście się kiedyś nad zabiegiem zamykania naczynek? Mogę wam z całego serca polecić zamykanie naczynek lublin oraz gabinet dr Tarkiewicza. Skorzystałam z usług tego gabinetu i jestem wniebowzięta. Moja cera wygląda zdrowo i ma równomierny koloryt. Pożegnałam się wreszcie z moim wiecznym kompleksem. Polecam

Senior Member

A co sądzicie o makijażu permanentnym? Ja się ostatnio skusiłam na zabieg na brwiach. Wykonywał go przemiły Pan Krzysztof w Vici Clinic w Krakowie. Póki co efekt jest super. W cenie mam też korektę, a teraz w październiku dostajemy dodatkowe 20% rabatu więc zdecydowanie warto się nad tym zastanowić.

Junior Member

kiedyś byłam strasznym przeciwnikiem medycyny estetycznej, odkąd jednak zauwązyłam,ze naprawde to nie szkodzi, a bardziej pomaga -przekonałam się. Moim ostatnim zabiegiem było usunięcie cellulitu w klinice MediArt Instytut w Poznaniu i powiem Wam,ze chyba jeszcze pójdę na lifting czoła, bo latka juz nie te, a jednak wypadałoby na święta ładnie wyglądać

Junior Member

Wizyta w gabinecie medycyny estetycznej, to często dobry wybór, gdy chcemy poprawić swój wygląd. Dobry lekarz chirurg pracujący w takim gabinecie, jest wykwalifikowanym specjalistą od przeprowadzania zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, czy też chirurgii plastycznej. Wszystkie zabiegi wykonywane są też przy użyciu najnowszych urządzeń z branży kosmetologicznej.

+ Odpowiedz na ten temat

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia