+ Odpowiedz na ten temat
Strona 4 z 4
PierwszyPierwszy ... 2 3 4
Pokaż wyniki od 31 do 38 z 38

Temat: Medycyna estetyczna

Member

Teraz te zabiegi są coraz bardziej popularne, ale trudno się dziwić, są w coraz bardziej przystępnych cenach a do tego coraz lepsze efekty można na nich uzyskać. Ja na przykład chodziłam sobie na takie laserowe odmładzanie - http://klinikamiracki.pl/zabieg/odml...ory-pico-sure/ i faktycznie buzia zupełnie inna po takiej serii

Junior Member

operacje plastyczne stają się popularne to fakt. Należy wziąć też pod uwagę zabiegi a zdrowie, czy warto się na taki zabieg poświęcać dzięki operacjom plastycznym można zmienić swój wygląd na zdecydowanie lepszy. Należy dokonać wyboru dobrego chirurga wraz z klinika chirurgi plastycznej. Zdrowie i uroda to w dzisiejszych czasach najważniejsza rzecz dla kobiet.Kobiety muszą być piękne ! !

Junior Member

depilacja spoko, odchudzanie - idz na silke

Junior Member

Już od dawna wiemy, że kremy, nawet te najdroższe nie odmłodzą naszej skóry, że działają tylko powierzchniowo. Medycyna estetyczne to świetny pomysł na dużo szersze działanie. Niedawno skutecznie pozbyłam się widocznych pękających naczynek na twarzy dzięki zabiegom laserowym w Evimed Laser na naczynka Warszawa

Junior Member

Ja korzystam natomiast z pomocy eksperta. Napisał on nawet pracę magisterską z fizjoterapii i jestem z niego zadowolony!

Junior Member

Faktycznie medycyna estetyczna może zdziałać cuda jeżeli chodzi o odmładzanie skóry, ale trzeba również pamiętać o tym, żeby nie przesadzić. Zabiegi dla kobiet są raczej normalne oczywiście również z umiarem, w przypadku mężczyzn niektóre jak najbardziej warto wykonać, ale to już jest kwestia indywidualna.

Junior Member

mężczyźni również mogą skorzystać z takich zabiegów. Głównie chodzi o zabiegi jak przedstawiono w tym artykule - https://medycyna-chirurgia-estetyczn...ga-zabieg.html . W dzisiejszych czasach wygląd może zmienić sobie każdy, fakt ważne jest aby nie przesadzać

Senior Member

a ja jestem przeciwniczką takich zabiegów, wychodzę z założenia, że równie dobrze o skórę możemy zadbać we własnym zakresie. Nikt przecież za nas tego nie zrobi, a wystarczy przestrzeganie kilku zasad i stosowanie odpowiednich kosmetyków. na przykład ostatnią prawdziwą furorę robią kosmetyki mineralne - Makija. Tego typu kosmetyki wyróżnia bowiem naturalny skład - nie zawierają parabenów, olejów, wosków, substancji konserwujących i sztucznych barwników. Dla takich osób jak ja, czyli alergików, a także osób z bardzo wrażliwą, skłonną do podrażnień skórą są to wartościowe preparaty

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 4 z 4
PierwszyPierwszy ... 2 3 4

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia