+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 4
1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 38

Temat: Medycyna estetyczna

Junior Member

Medycyna estetyczna

Hej,

ostatnio zainteresowała mnie medycyna estetyczna. Toruń to jedno z miast, w którym te zabiegi są bardzo popularne. Czy według Was (mimo, że jestem facetem), to wypada mi zdecydować się na zabiegi odchudzające, czy też depilację laserową?

Senior Member

Nie wiem, czy depilacja laserowa to dobry pomysł, ale inne zabiegi - jak najbardziej. Wydaje mi się, że wielu mężczyzn poddaje się usuwaniu zmarszczek - botoks jest wśród nich bardzo popularny. Jeśli więc chcesz poprawić swój wygląd - zacznij od tego. Powodzenia!

Senior Member

Moim zdaniem lepiej jest się zainteresować powiększaniem piersi z liftingiem w Clinic For You we Wrocławiu. Jest to jeden z lepszych gabinetów medycyny estetycznej w Polsce, który w swojej ofercie ma także inne zabiegi.

Junior Member

Depilacja laserowa jest wskazana. Poza tym jeśli wymagamy czegoś od kobiet, wymagajmy tego samego od nas samych.

Junior Member

A ja tam wolę owłosionych facetów, więc uważam, że depilacja nie jest konieczna. Chyba że mówimy o plecach...

Junior Member

HMmmm depilacja laserowa jest bardzo bolesna!

Senior Member

Cytat Napisał magdalena.tro Zobacz post
    Moim zdaniem lepiej jest się zainteresować powiększaniem piersi z liftingiem w Clinic For You we Wrocławiu. Jest to jeden z lepszych gabinetów medycyny estetycznej w Polsce, który w swojej ofercie ma także inne zabiegi.
    Też jestem zdania, że dzisiaj powiększanie piersi jest chętnie wybieranym zabiegiem. Moja znajoma była niedawno na korekcie piersi u doktor Olender i jest bardzo zadowolona z efektu. Sama klinika i pracujący tam personel - też godni pochwały. Jeśli ktoś się waha, już nie musi.

Member Avatar celeste

Moim zdaniem zabiegi medycyny estetycznej są niezbędne przy takich dolegliwościach jak nadpotliwość. Nie jest to bardzo częsta przypadłość jednak cierpi na nią pewien odsetek społeczeństwa. Leczenie odbywa się za pomocą botoksu, jest to zabieg bezpieczny i efektywny i co ważne skuteczny.

Junior Member

Generalnie wszystko jest dla ludzi i z wszystkiego można korzystać w ramach rozsądku. Ja zdecydowałam się na kilka zabiegów medycyny estetycznej ze względu na skórny problem, który może nie był jakiś bardzo duży ale od kilku lat sprawiał mi sporo kompleksów. A okazało się, że sprawę można rozwiązać w ciągu kilku wizyt. Ja chodziłam akurat do tej kliniki w Poznaniu jakby ktoś szukał sprawdzonego miejsca w tym mieście.

Senior Member

Warto pomyśleć również o zabiegach wyszczuplających. Chudnie się od diety i ćwiczeń, a jeśli komuś zależy na czasie to warto dorzucić również zabiegi, takie jak np. Redustim. To kombinezon wyszczuplający, efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu, a po serii dwunastu zabiegów można zgubić nawet kilkanaście centymetrów. W Vici Clinic w Krakowie mają obecnie promocję na te zabiegi, przy zakupie całej serii 12 zabiegów dostajemy 20% rabatu Więcej info na temat tego i innych tego typu zabiegów znajdziecie na www.vici.clinic.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 4
1 2 3 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia