+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 5
PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 45

Temat: Dekorator wnętrz poszukiwany

Senior Member

Lepiej skorzystać z biura
    Ostatnio edytowane przez Ajlar ; 20-03-2017 o 19:36

Senior Member

No mozna samodzielnie ale po co się męczyć. Ja się zdecydowałam skorzystać z biura, które oferuje projektowanie i aranżacje wnętrz domów i nie załuję. Mam dom zaprojektowany idealnie, zgodnie z moimi oczekiwaniami. Zostawię Wam namiary - na biuro http://architektpoznan.com/realizacje/ . Mają naprawdę dobre pomysły i nie biora dużo za projekty.

Member

Ja widziałam projekty wykonane przez Projektowanie i aran i jestem zachwycona. Piękne wnętrza, nowoczesne a przy tym bardzo wygodne i funkcjonalne. Jeżeli ktoś szuka firmy do aranżacji wnętrz, to niech sprawdzi ich wykonania.

Senior Member

a nie lepiej samemu coś wymyślić? Wtedy wkłada się w taki wystrój całe serce i późniejszy efekt bardzo cieszy.

Member

Zajrzyj na stronę: http://interior.gbt-architekci.pl/ . Robią świetne aranżacje wnętrz. Bardzo nowocześnie, funkcjonalnie i za razem przytulnie. Mi bardzo się podobają ich projekty i chętnie zamieszkałbym w takim mieszkaniu.

Junior Member Avatar sweenet3

Dzięki wielkie za wszelkie porady w tym obszarze tematycznym Na pewno mi się przydadzą
    Zdrada nie ma racji bytu. A dlaczego?
    Cóż, jeśli jest wszechobecna, nikt nie śmie nazwać jej zdradą." - Sir John Harrington

Senior Member

Myślę że można samemu się zmobilizować i zaprojektować a i poszukać też inspiracji w necie teraz tego dużo. Ja tak robię właśnie jedynie to zamówić chcę kuchnie na wymiar w Krakowie. Tam projektują i wykonują nowoczesne meble. Można zobaczyć przykłady mebli na ich stronie mi się bardzo podobają.

Junior Member

Zabawa w samodzielnego dekoratora może być satysfakcjonująca, ale ma też swoje minusy. Można utonąć w morzu ofert i firm. Muszę przyznać, że mi pomogli Państwo z Posadzki . Mają ciekawą ofertę, więc można sobie coś ciekawego znaleźć. Do tego bardzo przyjemni w kontakcie. Warto skorzystać najpierw z ich bezpłatnej wyceny.

Senior Member

Ja uważam, że samemu można być świetnym architektem i projektantem wnętrz, pod warunkiem że znamy się na rzeczy i wiemy, skąd czerpać profesjonalne materiały potrzebne do wykonania określonych prac. W moim odczuciu, sklepy stacjonarne nie mają wiele do zaoferowania, a ceny niekiedy są kosmiczne. Dlatego warto szukać konkurencyjnych ofert w internecie, gdzie można znaleźć okazje na różnego rodzaju narzędzia jak klucze yato będących marzeniem każdego majsterkowicza, dzięki którym każda praca remontowo-budowlana będzie ciekawym wyzwaniem.

Junior Member

Hej, wystarczy przecież pooglądać strony, poinspirować się trochę i samemu można wymyślić coś ciekawego. Nie zawsze trzeba płacić ludziom żeby mieć coś super

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 5
PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Uprawnienia