+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Kostka na podjazd ?

Junior Member

Kostka na podjazd ?

Hej, szukam firmy kamieniarskiej z okolic Wrocławia ponieważ chcę zrobić podjazd do garażu na inwestycji którą prowadzę, kostka kamienna jest głównym budulcem takiego podjazdu i własnie poszukuje dostawcy. Znacie jakieś firmy oferujące kostkę kamienną ??

Member

Linkujesz do konkretnej firmy i się pytasz? No spam najwyższych lotów tutaj widzę mamy.

Junior Member

We Wrocławiu i okolicach sprawdza się firma Bruk Garden FIRMA BRUKARSKA BRUK-GARDEN WROC będąca certyfikowaną firmą cenionego producenta kostki, jakim jest Libet. Pracownicy firmy doradzają w wyborze mając na uwadze zarówno przeznaczenie powierzchni, jak i rodzaj oraz wielkość obciążeń. Firma ma również własny sprzęt, więc świadczy kompleksowe usługi łącznie z dostarczeniem materiału i wykonaniem wszelkich prac.

Member

No kostki widziałem fajne, ale trochę kosztują, u nas był problem, że dom stoi 50 metrów od drogi, a droga to trochę taka gliniasta przy deszczu jest katorga, na razie kupiliśmy płyty drogowe i je ułożyliśmy na pewno do momentu, aż będziemy mieli fundusze powinno wystarczyć. Jakby ktoś szukał z dowozem do domu to tutaj macie ofertę http://www.plyty-drogowe.com/ najważniejsze to nie robisz fuszerki w przypadku takich rzeczy jak podajzdy lepiej zrobić później, ale dobrze.

Junior Member

a co sądzicie o takich kostkach brukowych: Kostka brukowa, granitowa - ZRB Bia

Junior Member

Moim zdaniem fajnie do takiej kostki brukowej na podjeździe będą pasować punktowe elementy odblaskowe Punktowe elementy odblaskowe typu LUX z pe, ja zastosowałem na swoim podjeździe i mam pewność, że nikt nie wjedzie do kanału, który mam przy drodze. Takie odblaski to również ciekawy element dekoracyjny dla naszego domu.

Member

Kostka z Burk betu jest dobra, sponsorują drużynę piłki

Junior Member

Może zapytaj w tej kwestii znajomych? To może być naprawdę bardzo dobre źródło wiedzy

Junior Member Avatar kulto4

Lepiej byłoby zapytać o to jakiegoś speca z tej dziedziny. Dzięki temu można sobie zaoszczędzić naprawdę dość dużo problemów...
    Zamartwianie się nie przybliża do rozwiązania problemu.

+ Odpowiedz na ten temat

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia