+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Dobry skup aut

Junior Member

Dobry skup aut

Kumpel na wiosce ma starego grata, zepsutego i oczywiście nie nadającego się do jazdy. Trochę mu zabiera miejsca na podwórku i chciałby oddać go na złom. Jednak musiałby sam go zawieźć, a niestety nie ma takiej możliwości. Czytałem na necie o skupach aut i myślę, że to byłoby dla niego dobre. Znalazłem skup aut Radom i na stronie piszą, że płacą dużo więcej niż konkurencja, a wycenę robią natychmiastowo. Dużym plusem jest to, że za friko organizują dojazd lawetą do klienta. W związku z tym mam takie pytanie, czy już ktoś korzystał z ich usług i jak to później jest z zapłatą, długo trzeba czekać?

Senior Member

Ja nie jestem za oddawaniem samochodów do skupu. Moim zdaniem to się nie opłaca. Lepiej sprzedać auto na Sprzedajemy.pl. To bezpłatny serwis, więc się nic nie straci, a można tylko zyskać.

Senior Member

Ja też myślę, że takie darmowe ogłoszenia to świetna opcja. Skup jednak liczy na własny zysk, więc mniej nam się to opłaci.

Member

Jest sporo portali, na których można za darmo dodać ogłoszenie np olx.

Junior Member

Ja też sprzedawałam przez portal ogłoszeniowy

Senior Member

Ja nie wybrałabym innej firmy jak tak http://skupaut.com. Tutaj szybko dokonujecie wyceny, która jest w pełni darmowa. Wszystko przebiega tutaj naprawdę sprawnie i cena jest naprawdę zawsze korzystna dla sprzedającego. Uważam, że warto tutaj zajrzeć i zapoznać się z ich ofertą.

Junior Member

Zobacz jeszcze ten wątek przed decyzją SKUP AUT WARSZAWA OPINIE - dużo informacji ale o skupach z Warszawy

Junior Member

Rzeczywiście bardzo dużo informacji jest pod tym adresem.

+ Odpowiedz na ten temat

Uprawnienia