+ Odpowiedz na ten temat
Strona 5 z 5
PierwszyPierwszy ... 3 4 5
Pokaż wyniki od 41 do 48 z 48

Temat: herbata

Junior Member

Gorzej jak ktoś ma słaby żołądek - wtedy kawa z rana tak nie bardzo jest wskazana...

Junior Member

Piszę teraz pracę magisterską z socjologii i najlepsza na pobudzienie jest czarna herbata, zaś najlepsza na zdrowie jest zielona.

Senior Member

Mnie akurat najbardziej smakuje herbata biała i Olong.

Junior Member

Ja piję tylko zieloną. Taką polecił mi mój dietetyk z https://personalnadieta.pl/

Junior Member

Jak dla mnie to zdecydowanie kawa, no ale herbatę od czasu do czasu tez wypije A jeżeli chodzi o wspomnianą kawę to jakie są wasze ulubione? Bo moja to lavazza. Mam nawet swój ulubiony sklep z kawą https://www.cafesilesia.pl nie tylko zamawiam tam lavazze, ale i również różne inne smaki, bo nie boje się eksperymentów ;D

Junior Member

Yerba mate jest faktycznie bardzo zdrowa i może działać pobudzająco, ale nie można przesadzać z ilością, którą wypijamy w ciągu dnia. Poza tym ma ona dobry wpływ na oczyszczanie organizmu i zdecydowanie poprawia metabolizm. Ja osobiście najczęściej piję zieloną, a wieczorami lubię zaparzyć sobie jakąś dobrą smakową np. o smaku grzańca.

Junior Member

Co dziennie piję herbatę zieloną. Piję ją w ilości 3-5 filiżanek na dzień. Czytałem, że jest to optymalna i zalecana ilość, której warto nie przekraczać.

Junior Member

Hej,
    polecam picie ziół - hibiskus to jedno z bardzo wartościowych ziół! Dla mnie smakuje pysznie i dodaje mojemu organizmowi wiele cennych składników. Zobaczcie sami W ma wiele witaminy C i doskonale działa na włosy polecam!! i życzę smacznego

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 5 z 5
PierwszyPierwszy ... 3 4 5

Uprawnienia