+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 5
1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 48

Temat: herbata

Member

herbata

Czy ktoś kiedyś próbował zastąpić picie kawy piciem herbaty Yerba Mate? Podobno zdrowsza no i stymuluje pracę mózgu, póki co testuję https://www.quokka.pl/pl/p/Campesino-Menta-Boldo-Yerba-Mate/181 i nawet daję radę bez kawy.

Junior Member

Ja słyszałem że Yerba Mate pobudza, właśnie miałem zacząć pić żeby zobaczyć czy ma takie samo działanie jak kawa.

Junior Member

Też polecam Yerba Mate, ale nie taką z marketu, ta z Quokka jest bardzo dobra, można wiele wyczytać z opisów i dobrać taką, która będzie idealna dla nas.

Member

Też szukam ciekawych herbat po opisach w tym sklepie, zabawnie i pouczająco.

Senior Member

Lubię yerbę mate i czasami ją pijam. Poza tym chętnie sięgam też po herbaty ziołowe, zielone, czerwone i białe.

Junior Member

Piję czasem yerba mate w moich ulubionych kawiarniach. Znacznie częściej stawiam jednak na kawę.

Junior Member

Nie potrafiłaby zamienić takiej Kawa Kimbo ziarnista KONESSO.pl kawy na cokolwiek innego.
    Jeżeli muszę ją ograniczyć z powodów zdrowotnych to robię to jednak nie zamienie na coś innego.
    Uwielbiam kawę i lubię szukać nowych smaków i aromatów. Ciągle próbuję i odkrywam to taka moja osobista fanaberia

Junior Member

Nie potrafiłaby zamienić takiej http://www.konesso.pl/pol_m_Kawa-i-a...Kimbo-151.html kawy na cokolwiek innego.
    Jeżeli muszę ją ograniczyć z powodów zdrowotnych to robię to jednak nie zamienie na coś innego.
    Uwielbiam kawę i lubię szukać nowych smaków i aromatów. Ciągle próbuję i odkrywam to taka moja osobista fanaberia

Junior Member

Ja przez ostatnie 2 lata działam tylko na yerba mate. Już prawie zapomniałam jak smakuje kawa. Mam mnóstwo energii i czuje się świetnie, więc z cała pewnością mogę polecić

Junior Member

Yerba Mate to doskonały zamiennik kawy. Z resztą z tego co się orientuję, to ma silniejsze działanie niż kawa. Jedyne co, to yerba ma dość specyficzny smak i nie każdemu "podchodzi", ale moim zdaniem to kwestia przyzwyczajenia.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 5
1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia