+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 4
PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 35

Temat: Magazynowa hala

Junior Member

Polecam

Jeśli zdecydujesz się na kompleksowy remont tego magazynu, pomyśl również o regałach i sprzęcie - dobre wyposażenie może znacznie podnieść wartość inwestycji. Firmą, której warto w tej kwestii zaufać jest www.abrack.pl - mają sprzęt spełniający wszystkie normy bezpieczeństwa i z przeznaczeniem dla praktycznie każdego rodzaju magazynu. Sprawdź ich ofertę - może coś Cię zainspiruje

Member

Budowa magazynu nie obejdzie się bez profesjonalnego sprzętu. Nie musisz go kupować. Możesz wypożyczyć wszystkie maszyny w https://www.boels.pl/. Mają tam sprzęty potrzebne na każdym etapie budowy. Bardzo duży wybór i dobra jakość.

Junior Member Avatar kasiafra

Ja bym jednak popytał o to znajomych. Oni potrafią doradzić jak nikt
    Porzucona nadzieja zatruwa serce.

Member

Fajnym urządzeniem do magazynu są również manipulatory. Ostatnio trafiłam nawet na bardzo dobrą ofertę na stronie Silniki serwo prowadnice modu . Tutaj możecie się zaopatrzyć naprawdę świetne chwytaki, manipulatory, moduły obrotowe i wiele innych elementów niezbędnych do branży przemysłowej.

Senior Member

A w życiu sam bym nie budował magazynu. Za dużo zachodu z tym. Najpierw trzeba znaleźć odpowiednią działkę, a potem jeszcze trzeba pozałatwiać masę pozwoleń. No i czekać aż się nie wybuduje. Jak dla mnie strata pieniędzy, czasu i niepotrzebnych nerwów na to wszystko. Dlatego jestem za znalezieniem już gotowego magazynu pod wynajem lub pod wykup. A ogłoszenia tego typu można znaleźć na https://www.warehouses.pl/pl/ . I jest tam oferta magazynów z całej Polski, więc w każdej lokalizacji powinno się coś znaleźć.

Member

A co w kwestii różnych certyfikatów budowlanych? Są one potrzebne przy budowie takiej hali? Czytałam trochę o tych certyfikatach na stronie G4E: http://g4e.pl/. Zastanawiam się, jak to wygląda w praktyce. Wiecie coś na ten temat?

Junior Member Avatar panparowkarz1

To zdecydowanie nie jest mój temat. W związku z tym niezbyt będę w stanie pomóc...
    Dżentelmen nie zostawia damy bez odpowiedzi.

Junior Member Avatar vupik

Cześć. Ja właśnie poszukuję sprawdzonej firmy z Bytomia lub okolic, która zajmuje się konstrukcjami szklanymi i konstrukcjami aluminiowymi. Póki co jeszcze nie jest to pilna kwestia, ale wypadałoby się rozeznać porządnie na rynku, żeby móc się do wszystkiego spokojnie przygotować. Czy znacie zatem jakąś firmę, która się zajmuje takimi sprawami na terenie Bytomia lub chociaż województwa śląskiego?

Widzę, że dość dobre opinie w Internecie zbiera http://alubud.pl/ Co więcej, polecali mi ich znajomi, którzy też potrzebowali tego typu usług, więc wydaje się, że jest to warte rozważenia. Niemniej jednak, chciałbym mieć więcej tego typu firm do wyboru, więc byłbym bardzo wdzięczny za wszelkiego rodzaju sugestie w tym obszarze tematycznym.

Dodam, że bardzo istotnymi kwestiami jest dla mnie doświadczenie i udzielana gwarancja. Akurat ta firma, którą podlinkowałem ma i jedno i drugie (dziesięć lat doświadczenia na rynku i trzydzieści sześć miesięcy gwarancji), więc wygląda to dość dobrze. Z góry wielkie dzięki za wszelkie porady
    Jesteś albo częścią rozwiązania, albo częścią problemu.

Junior Member

Sprawdź sobie ofertę Frisomat, stawianiem takich hal magazynowych czy produkcyjnych zajmują się już od dłuższego czasu, także na pewno mają doświadczenie w tej branży.

Senior Member

Ja jestem podobnego zdania co Gorgi8, w końcu przecież chodzi o to, aby pozyskać magazyn jak najmniejszym nakładem sił i środków. Może niektórzy biznesmeni mają czas, aby bawić się w szukanie i kupowanie działek, załatwianie papierologii, ale ja do nich nie należę. Dlatego skorzystalem z tej samej wyszukiwarki co polecał Gorgi8 i dzięki niej szybko znalazłem magazyn atrakcyjnie położony, w dogodnej lokalizacji. Teraz prowadzę tam hurtownię oferującą między innymi sprzęt szkolny, w tym dzienniki lekcyjne - Nowe dzienniki lekcyjne, dziennik lekcyjny Edulex

+ Odpowiedz na ten temat

Uprawnienia