+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 3
PierwszyPierwszy 1 2 3
Pokaż wyniki od 21 do 29 z 29

Temat: Drukarnia internetowa

Junior Member

ja od wielu lat jestem wiernym klientem DPI Drukarnia Wroc mogę śmiało polecić tą drukarnię bo kurier do mnie jedzie od nich juz na drugi dzień od zamówienia bez względu nawet jaka to jest ilość czy plakatów wizytówek czy też ulotek,a zamawiamy naprawdę w duuuużych ilościach dlatego wiem co piszę hehe cenowo i jakościowo wychodzi chyba najlepiej na rynku moim zdaniem

Junior Member

Dzięki cyfrowemu przygotowaniu do druku można przyoszczędzić na próbnych wydrukach. Nie trzeba ze wszystkim biegać co chwile do drukarni. Dla mnie przykładem takiej drukarni jest Drukarnia Siemoniak Druk folder

Senior Member

nie korzystałam nigdy z takiej opcji bo nie było nigdy takiej konieczności.

Junior Member Avatar Akaj14

Super, wielkie dzięki za wszystkie porady Na pewno mi się przydadzą
    Nigdy nie należy być pewnym, że życie nasze dobiega już kresu

Junior Member

Obecnie bardzo dużo drukarni daje możliwość złożenia zamówienia przez internet. Później zamówienie jest albo wysyłane do klienta, albo klient odbiera sobie osobiście, jeśli jest z tej samej lokalizacji. Na przykład na www.wieland.com.pl można zamówić wysokiej jakości ulotki reklamowe, nawet w niskich nakładach 1-500 szt - zamówienie składa się błyskawicznie przez internet, natomiast za realizacją czekamy tylko 24h. Więc idealna sprawa, jeśli komuś zależy na czasie. Jeśli dodatkowo jesteśmy z Poznania, możemy szybko je odebrać na Senatorskiej 37

Senior Member

Drukarnia internetowa to o wiele lepsze i szybsze rozwiazanie, niz drukarnia tradycyjna. Mozna sobie samemu przeslac projekt oraz zobaczyc, jak on bedzie wygladac na podgladzie wydruku. Wszystko zalatwimy z domu - online. Drukarnia https://web-to-print.pl/ oferuje wykonanie zamowienia w 2-3 dni robocze (w zaleznosci od zamowienia). Transport? w 24h. Wygoda, komfort i cena - to przemawia wg mnie za drukarniami internetowymi.

Junior Member

Także uważam, że warto drukować w takich drukarniach. Można sporo zaoszczędzić, zwłaszcza przy większych ilościach materiałów, poza tym to spore udogodnienie - wszystko można bowiem załatwić w domu, czy w firmie przez internet. Zerknijcie na tę drukarnię Tania drukarnia internetowa - ceny wydruku są dość atrakcyjne, dostawy bardzo szybkie, a jakość materiałów bez zarzutu.

Junior Member

korzystanie z drukarni internetowych według mnie jest ok, ale czasowo czasami jest to zbyt długie

Junior Member

Korzystacie może z drukarni internetowych? Wydaje mi się, że zamawiając w takich firmach usługi druku możecie liczyć na dużo lepsze ceny, no ale ja się o tym dopiero za niedługo przekonam bo zamierzam podzwonić do paru miejsc. Znajomy polecał mi drukarnie Extrema http://www.extrema.com.pl/oferta/39,wizytowki.html on tam drukuje ulotki i wizytówki. Myślę, że ceny powinny być niższe jak już mówiłam

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 3
PierwszyPierwszy 1 2 3

Uprawnienia