+ Odpowiedz na ten temat
Strona 13 z 15
PierwszyPierwszy ... 3 11 12 13 14 15 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 144

Temat: Co robicie po pracy?

Junior Member

Jeśli nie najważniejsze. Kiedyś myślałam, że nie można się zasiedzieć, a okazuje się, że to prostsze niż można sądzić.

Junior Member

Ja za to podziwiam ludzi którzy mają czas na robienie takich modeli statków jak na stronie StatkiHistoryczne.pl – Modele . Ciekawe jak długo trwa produkcja takich modeli

Senior Member

Ja uwielbiam ogladac sporty druzynowe - szczegolnie pilke nozna oraz siatkowke. Od jutra mam w koncu co robic - startuja ME 2017 w siatkowce - w Polsce (mecz otwarcia na Narodowym z Serbia!) - juz mam 2 tygodnie zaplanowane hehe Oprocz druzyny narodowej kibicuje rowniez ONICO Warszawa - w tym sezonie powaznie sie wzomcnili, w koncu maja konkretnego sponsora, wlasnie grupe ONICO, ktora przez profesjonalne zarzadzanie i sypniecie 'groszem', mam nadzieje, wzmocni i wspomoze druzyne z Warszawy.

Senior Member

Po pracy spotykam się ze znajomymi. To dla mnie najlepsze zajęcie.

Junior Member

Ja po pracy od razu udaję się do domu i kładę się spać na godzinę lub dwie. Potem spędzam wolny czas z rodziną.

Junior Member Avatar addbba

Ja niestety najczęściej sprzątam... Zastanawiam się teraz też nad wyborem jakiegoś porządnego odkurzacza... Czy sądzicie, że np. te odkurzacze są warte uwagi https://www.metroone.pl/odkurzacz-akumulatorowy/ ?
    Potem będziemy oboje jak jedno leśne zwierzę, tak blisko siebie, że ani ty, ani ja nie potrafimy rozróżnić, które jest które

Junior Member

Ja po pracy lubię usiąść z lampką wina i włączyć jakiś dobry film. Najczęściej oglądam horrory i filmy sensacyjne, jakoś mnie uspokajają. A co do strony to polecam [URL="https://www.kinoman.co/"] . Wszystko chodzi szybko, nie ma reklam i limitów. Poza tym jest bardzo duży wybór. Ostatnio oglądałam Mroczną Wieżę... Trochę mnie zawiodła. Uwielbiam Stephena Kinga i nie tego się spodziewałam po przeczytaniu ksiażek.

Junior Member

Najczęściej po pracy nie mam siły na nic i dlatego pierwsze co zrobię w domu, to zawsze kładę się na kilkugodzinną drzemkę.

Junior Member Avatar saaadam00

Ja lubię czytać ebooki. Nawet zamierzam kupić sobie jakiś nowe czytnik ebooków. Tu są fajne propozycje w tym zakresie https://logicpoint.pl/kraina-wyobraz...leta-w-ebooku/
    Cóż można począć w takim świecie? Jak nie zwątpić, jak nie upaść na duchu, gdy wszystko jest zamknięte na głucho, zamurowane nad swoim sensem, i wszędzie tylko stukasz w cegłę, jak w ścianę więzienia?

Junior Member

Ja po pracy najczęściej muszę się zdrzemnąć 20-30 minut, potem znowu jestem jak nowy i mogę dzialać!

+ Odpowiedz na ten temat

Uprawnienia