+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 19
PierwszyPierwszy 1 2 3 4 12 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 181

Temat: Co robicie po pracy?

Senior Member

Ja w wolnym czasie szukam ciekawostek w sieci. Z reguły są to jakieś wartościowe artykuły napisane ciekawym językiem, które można w wolnej chwili poczytać. Niedawno wpadłam w sieci na portal edukacyjny http://edutorial.pl/ i muszę Wam go polecić. Jeśli jesteście fanami dobrych artykułów w internecie to będziecie bardzo zadowoleni.

Junior Member

Chodzę na siłownie, żeby się odstresować
    Problem ze stopami? Znajdź gabinet podologiczny na Podolodzy.pl

Junior Member

Ja lubię fitness i lubię czytać książki o ludziach sukcesu .

Junior Member

Ja natomiast dużo czytam o marketingu i biznesie. Wiadomo, że obecnie dobra promocja jest podstawą skutecznego biznesu. Wam też to polecam.

Junior Member

Odpoczywam, a zaraz potem idę pobiegać do pobliskiego parku. Bieganie niesamowicie mnie odpręża.

Senior Member

Wiele ciekawych atrakcji na spedzanie wolnego czasu, samemu, albo z dziecmi, mozna znalezc na portalu http://corobic.pl. Znajduja sie tam skatalogowane atrakcje z calej Polski, uporzadkowane, pieknie opisane, ze zdjeciami. Nic, tylko wybierac te najblizej nas i po kolei wyprobowywac

Junior Member

Po pracy nie mam siły już na nic, więc staram się tylko dobrze zrelaksować. Pomaga mi w tym obejrzenie jakiegoś dobrego filmu lub zagranie w grę, przy której nie trzeba zbytnio myśleć.

Junior Member

Ja już się po trochu szykuję się do świąt. Zbliżają się Mikołajki a potem gwiazdka. Trzeba pomyśleć o niespodziankach dla dzieciaków. Na ten rok mam pomysł, żeby dzieciaki dostały listy od św. Mikołaja. Zwykle one piszą do niego a on w odpowiedzi przynosi prezenty. Chcę, żeby miały od niego trochę pochwał i coś mobilizującego do osiągania celów w życiu. Na portalu Oryginalny List i Wideo od można zamówić taki list, który przyjdzie pocztą lub może być w formie video.

Junior Member

Ja zajmuję się po pracy tematyką funduszy UE . To mnie relaksuje i odpręża.

Junior Member

A ja odpoczywam i poświęcam się swojemu hobby. Jest nim sport i piłka nożna. Także obowiązkowo oglądam jakiś mecz - nie ważne która liga

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 19
PierwszyPierwszy 1 2 3 4 12 ... OstatniOstatni

Uprawnienia