+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 19
1 2 3 11 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 181

Temat: Co robicie po pracy?

Junior Member Avatar inwestor364

Co robicie po pracy?

Hej. Jak w temacie. Macie jakieś hobby niezwiązane z pracą, którym się zajmujecie? A może to praca poniekąd jest wszą pasją?

Junior Member

Można powiedzieć, że mój pies to moje hobby. Czy praca jest pasją? Nie do końca, w miarę ją lubię, ale wciąż szukam swojej ścieżki.

Senior Member

Ja cierpię na brak wolnego czasu i nawet nie mam kiedy pójść po pracy na zakupy. Ostatnio na maxmag czytałam o loaferach casadei i chyba takich butów jak opisane w tym artykule będę poszukiwała w przyszłości.

Junior Member

Ja lubie poczytac sobie ksiazke lub wyjsc z psem na spacer.

Junior Member

Ja lubie poczytac sobie ksiazke lub wyjsc z psem na spacer. Niestety rzadko mi sie to zdarza

Junior Member

Uwielbiam jeździć na rowerze albo na rolach a w ponury dzień czytam książki albo oglądam ciekawe filmy

Junior Member

Ja po pracy zwykle chodze na basen. Uwielbiam poruszać się trochę po całym dniu spędzonym w biurze. Myślę, że dzięki temu dużo lepiej mi się wstaje na drugi dzień.

Junior Member

basen, kino, rower, siłownia, squash, jak znajdzie się klika osób z wolnym czasem to super rozrywką są planszówki (na studiach w krk chadzaliśmy do Hexa, mają mega wybór, tych droższych i tańszych gier, ale zawsze kompletnych). Ważne żeby od czasu do czasu zrobić coś dla siebie, np. zaszyć się w bieszczadach na tydzień, albo całe życie

Junior Member

Sporo biegam, dbam o relacje z bliskimi. Generalnie staram się choć na kilka godzin odłączyć od życia zawodowego.

Junior Member

proste to to nie jest ;]
    Na temat zarządzania dokumentami i obiegiem informacji wiem wszystko, a jeżeli czegoś nie wiem to daj 15 minut i znajdę rozwiązanie Twojego problemu

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 19
1 2 3 11 ... OstatniOstatni

Uprawnienia