+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2
PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20

Temat: Poszukuje dobrego stomatologa w Krakowie.

Junior Member

Niestety nie mam żadnych informacji na ich temat ale również szukam tylko, że jakiegoś dobrego stomatologa dziecięcego, możecie mi coś polecić?

Junior Member Avatar romaszek6

Ja od siebie mogę polecić tę ofertę https://implantis.com.pl/stomatologia-estetyczna/ Ja akurat niezbyt często chodzę do dentysty, ale moi znajomi dość często go polecali
    Smutek zatyka mi uszy, zasłania bielmem oczy.

Junior Member Avatar fetorman

Ja to się niestety nieszczególnie na tym znam... Dlatego też niezbyt będę w stanie w tym obszarze tematycznym pomóc...
    Należy się przejmować tylko tym, czemu można zaradzić.

Junior Member

Ja w Krakowie jeszcze nie natrafiłem na dobrego stomatologa.

Junior Member Avatar lakier8

Hm.... Ja się niedawno wprowadziłam na śląsk i ogarniam teraz różnego rodzaju przyziemne i przydatne rzeczy jak na przykład poszukiwania dobrego stomatologa... Czy znacie może kogoś warte uwagi? Od razu warto zwrócić uwagę, że bardziej się dla mnie liczy właściwe podejście do dzieci niż lokalizacja. Już nawet wolę podjechać gdzieś dalej i nie męczyć zarówno siebie jak również dziecka

Z mojego wstępnego rozeznania w Internecie wynika, że całkiem ciekawy i wart uwagi jest ten gabinet stomatologiczny zlokalizowany w Łaziskach Górnych przy ulicy Okrężnej http://smok-dent.pl/ Co wy o nim sądzicie? Czy ktoś z Was może miał z nim styczność? Byłabym bardzo wdzięczna za wszelkiego rodzaju porady i sugestie w tym obszarze tematycznym. Widać też, że mają dość obszerne doświadczenie w tym temacie, więc wygląda na to, że są godni zaufania.

A może znacie jeszcze jakieś warte uwagi gabinety stomatologiczne ze śląska? Warto mieć nieco szerszy wybór w razie jakichś nagłych wypadków. Tak jak mówię – niekoniecznie z Katowic. Wystarczy, że będzie ze śląska
    Wąskie horyzonty, brak wyobraźni, nietolerancja.

Junior Member

Niestety nie znam rynku Krakowskiego, ale jeżeli chodzi o leczenie periodontologiczne w Warszawie, to jak korzystałem z usług Hippolit, a możecie o ich usłudze przeczytać na stronie http://hippolit.pl/oferta-uslug-stom...odontologiczne Byłem bardzo zadowolony z efektu końcowego.

Junior Member

Najlepszy dentysta w Krakowie to Dental4you - Implanty z?bów Kraków Nowa Huta | Cennik | Dental4You
    Będziecie zadowoleni

Junior Member

O zęby trzeba dbać. Mamy je tylko jedne i warto regularnie się badać. Jeżeli chodzi i okolice Łodzi, to polecam Gabinety specjalistyczne Ultimed . Sam korzystam z ich usług i regularnie odbywam przegląd zębów. Są po części naszą wizytówką. Kto dobrze patrzy na ludzi z brzydkimi zębami?

Junior Member

Godny polecania, dobry stomatolog kraków, to np. gabinet stomatologiczny Veronadent. Często chodzę tam gdy mam problem z bolącym zębem. Zawsze mam pewność, że na miejscu czeka na mnie fachowa opieka specjalistów, którzy szybko potrafią zająć się moim problemem.

Junior Member

ostatnio widziałem wielu dobrych stomatologów na olx

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2
PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia