+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2
1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Temat: Poszukuje dobrego stomatologa w Krakowie.

Junior Member

Poszukuje dobrego stomatologa w Krakowie.

Hej, muszę niestety zmienić dentystę, a zawsze się boję tego typu zmian, w oko wpadł mi ten stomatolog http://www.pro-orto-dent.pl/, czy ktoś ma jakieś opinie na ich temat? Wszystko wygląda ok, ale chciałbym mieć informacje z pierwszej ręki.

Senior Member

Poszukaj na stronie znanylekarz.pl. Tam jest wiele opinii.

Junior Member

Junior Member

A poszukujesz kogoś od protetyki? Jeśli chodzi o implanty, to lepiej czasem się przejechać kawałek dalej a mieć pewność, że będzie to zrobione dobrze. Zresztą Bielsko nie jest tak daleko od Krakowa a mamy tu jeden godny zaufania gabinet: http://rodentica.pl/ - gorąco polecam, teraz nie oddałbym nikomu innemu wglądu do moich zębów ;D

Junior Member

Listę lekarzy na NFZ masz na ich stronie. Wybierasz tylko lokalizacje i specjalistę.

Senior Member

Niedawno szukałam dobrego stomatologa i znalazłam Klinikę Stomatologiczną Platinum Dent w Kielcach. Ponieważ miałam silne zapalenie i ból zęba zgłosiłam się do nich, powiem szczerze że jestem bardzo zadowolona i mile zaskoczona. Na początku myślałam, że cały zabieg będzie strasznie bolał- wręcz przeciwnie. Wszystko przebiegło szybko i bezboleśnie. Dla zainteresowanych pozostawiam namiary, uważam że naprawdę warto: Platinum Dent - Profesjonalne i kompleksowe leczenie stomatologiczne Kielce nr tel firmy: 535 111 000

Member Avatar celeste

W Gdańsku bardzo dobrymi opiniami cieszy się gabinet na Osowej strażnicy uśmiechu
    To co wyróżnia ten gabinet to elastyczne godziny pracy, oraz stosowanie bardzo nowoczesnych metod w dolegliwościach stomatologicznych.

Junior Member Avatar MagicalFire

A może zostawić ten temat specjalistom?
    Jakże łatwo wykorzystać czyjeś skłonności do autodestrukcji

Junior Member Avatar Eightball

Moim zdaniem warto w tej sprawie popytać znajomych...
    Mój Boże, jakie wszystko jest dzisiaj dziwne.

Junior Member

Znajomych albo kogoś kto właśnie wrócił od dentysty Z mojego doświadczenia klinika stomatologiczna łódź wykonuje zabiegi w najlepszej atmosferze a na wizytę możesz się umówić online.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2
1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia