+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 3
PierwszyPierwszy 1 2 3
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26

Temat: Kredyty chwilówkowe - rzeczywiste koszta

Junior Member

Pożyczyć 4 tys i w ciągu miesiąca oddać prawie 5 to dla mnie za drogo. ożyczyć 4 tys i w ciągu 2 lat oddać 4120 to dla mnie w sam raz. Taką pożyczkę w swoim repertuarze ma bank raiffeisen i nie jest to prezent świąteczny/

Member

Ofert chwilówek jest mnóstwo. Zresztą widać po poprzednich postach, że niemal każdy jest w stanie coś zaproponować. Jeśli chcesz wybrać najkorzystniejszą chwilówkę, na najlepszych warunkach - rzuć okiem tutaj http://porownywarka-chwilowek.eu/. Masz tam przydatny ranking chwilówek, które aktualnie dostępne są na rynku. To pomoże Ci wybrać najkorzystniejszą opcję.

Junior Member

Cytat Napisał Lulka21 Zobacz post
    Ofert chwilówek jest mnóstwo. Zresztą widać po poprzednich postach, że niemal każdy jest w stanie coś zaproponować. Jeśli chcesz wybrać najkorzystniejszą chwilówkę, na najlepszych warunkach - rzuć okiem tutaj. Masz tam przydatny ranking chwilówek, które aktualnie dostępne są na rynku. To pomoże Ci wybrać najkorzystniejszą opcję.
    Lulka21 w tym rankingu masz tylko 10 największych chwilówkodawców. Troche mało. Są tylko Ci najwięksi, a oni mają najmniej korzystne oferty dla malućkich. Ja korzystam najczęściej z tej strony. Tu akurat podrzucam ranking chwilówek na 2018, więc macie najświeższe informacje. Jak co roku zmieniają się oferty banków i parabanków już od początku stycznia, więc warto zapoznać się z newsami, a nie odgrzewać stare kotlety.

Junior Member

Nie chcący wrzuciła mi się dwa razy ta sama wiadomość, a nie mogę jej usunąć, więc podeślę wam jeszcze stronkę z chwilówkami bez bik.
    Jak się jest już zapisanym w BIKu to o wiele trudniej wziąć jakikolwiek kredyt (z chwilówkami jest łatwiej). Można oczywiście punkty z BIk wykreślić, tylko trzeba poszukać dokładniejszych informacji jak to zrobić. Ja wiem, że można, ale nie miałem jeszcze potrzeby tego sprawdzać. U mnie na razie 0 ptk i nie zapowiada się inaczej. Rozsądek przede wszystkim.
    Ostatnio edytowane przez Benek95 ; 11-01-2018 o 10:19

Junior Member

Gdy padło mi auto i potrzebowałem szybko gotówki skorzystałem z opcji pożyczki gotówkowej w Latwykredyt. Wszystko jasno i przejrzyście opisane w umowie, bez problemów z wcześniejszą spłatą - nie żałuję.

Senior Member

Jak ja potrzebowałem zastrzyku gotówki to skorzystałem z oferty kredytu z https://www.santanderconsumer.pl/kre...towkowy,1.html . Pieniądze miałem już na koncie w 15 minut. No faktycznie załatwiałem kredyt w ich oddziale, ale z tego co widziałem na stronie spokojnie też można taki kredyt wziąć przez internet. Do tego plusem jest to, że mogłem sam zadecydować o wysokości raty. Przez co spłacało mi sie dość łatwo i bezproblemowo. A to, że jest to kredyt w banku daje mi poczucie bezpieczeństwa jakiego nie dają firmy, które udzielają chwilówki.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 3
PierwszyPierwszy 1 2 3

Uprawnienia